Współpraca Bankier.pl i Sklepu Wirtualnej Polski

Użytkownicy Polskiego Portalu Finansowego Bankier.pl mają teraz możliwość dokonywania zakupów w sklepie internetowym przygotowanym i obsługiwanym na stronach portalu przez Sklep Wirtualnej Polski.

Użytkownikom Bankier.pl udostępniono szeroką ofertę produktów oferowanych w systemie Sklepu Wirtualnej Polski wraz z pełnymi możliwościami korzystania ze wszystkich udogodnień. Strony wspólnego sklepu oferują internautom literaturę finansową, multimedia, sprzęt komputerowy, biurowy i audio-video raz filmy i zabawki dla najmłodszych.

Sklep oferuje możliwość dokonywania zakupów ratalnych, bezpieczne elektroniczne płatności oraz atrakcyjne rabaty. Dostawa zakupionego towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej, a przy zakupach powyżej 300 zł klient nie płaci za dostawę.

„Sklep Wirtualnej Polski jest otwarty na nowatorskie rozwiązania biznesowe, czego dowodem porozumienie z Bankier.pl” – mówi prezes zarządu Sklepu Wirtualnej Polski Cezary Szczekocki – „Musimy dbać nie tylko o jakość usług w naszym sklepie, ale też o jego dostępność. Użytkownicy Bankier.pl stanowią dla nas bardzo atrakcyjną grupę internautów. Deklarują dochody powyżej średniej krajowej i charakteryzują się wysoką kulturą korzystania z Internetu.”

„Bankier.pl zdecydował się na współpracę ze Sklepem Wirtualnej Polski wychodząc naprzeciw potrzebom swoich użytkowników” – dodaje Piotr Długiewicz, prezes zarządu Bankier.pl – „Ponieważ jednak Bankier.pl jest przede wszystkim ekspertem finansowym, postanowiliśmy prowadzenie i obsługę sklepu internetowego powierzyć profesjonalistom w tej dziedzinie.”

Zgodnie z zawartą dnia 26.11.2001 umową o współpracy partnerskiej rozliczenia pomiędzy firmami mają charakter prowizyjny. Bankier.pl i Sklep Wirtualnej Polski zapowiadają organizowanie wspólnych promocji dla użytkowników oraz ofert specjalnych.

http://www.ws.pl
http://www.bankier.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top