Wylicytuj niski nr GG:18 i pomóż dzieciakom

Specjalny, symboliczny numer GG:18 można licytować na aukcjach Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=276674.

Aukcja specjalnego numeru GG to już kilkuletnia tradycja Finałów Fundacji Jurka Owsiaka. Potrwa ona do dnia XVIII Finału. Dochód z aukcji numeru GG zostanie przeznaczony w tym roku na pomoc dla dzieci z chorobami nowotworowymi.

W ubiegłym roku nr GG:17 został zlicytowany za rekordową kwotę 20100zł. Za jaką kwotę zostanie zlicytowany nr GG:18?

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2010 roku pod hasłem “Po raz drugi dla dzieci z chorobami onkologicznymi – na doposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny“.

Gadu-Gadu gra dla dzieciaków już po raz piąty, tradycyjnie przeznaczając na licytację niskie numery GG nawiązujące do kolejnych Finałów: GG:14, GG:15, GG:16, GG:17 i teraz GG:18.

W trakcie XIV Finału numer GG:14 wylicytowano na kwotę 2025 zł.
W trakcie XV Finału numer GG:15 wylicytowano na kwotę 5799 zł.
W trakcie XVI Finału numer GG:16 wylicytowano na kwotę 13900 zł.
W trakcie XVII Finału numer GG:17 wylicytowano na kwotę 20100zł.

Świąteczne aukcje numerów GG są jednymi z najpopularniejszych aukcji WOŚP.

Wspólne GGranie z WOŚP to już tradycja i cieszę się, że i tym razem możemy przeznaczyć atrakcyjny, kolejny nr GG na aukcję. Gorąco zachęcamy do licytacji specjalnego niskiego numeru GG:18. Pamiętajmy, że dzięki temu wspólnie pomagamy najmłodszym. – mówi Jarek Rybus z GG Network S.A.

W tym roku Gadu-Gadu, poza numerem specjalnym GG, przeznaczyło na aukcje WOŚP specjalne zestawy, w skład których wchodzą: płyty, koszulka GaduAir „zaGGadasz?”, oraz unikatowy notes telefonii komórkowej GaduAir. Oprócz zestawów zostaną wystawione także specjalne bombki sewisu Blip.pl.

Wszystkie aukcje Gadu-Gadu dostępne są pod jednym wspólnym adresem: http://aukcje.gadu-gadu.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry