Wyniki Megapanel za maj 2009

PBI i Gemius, współpracujące w zakresie realizacji badania „Megapanel PBI/Gemius” opublikowały wyniki za maj 2009. Przypominamy, że wraz z publikacją wyników za maj 2009 nastąpiła zmiana sposobu liczenia zasięgu witryn i aplikacji internetowych.

megapanel maj 2009

Wyniki Megapanel za maj 2009 1

megapanel maj 2009

megapanel maj 2009

megapanel maj 2009

megapanel maj 2009

Źródło: Megapanel PBI/Gemius, maj 2009

Liczebność próby: N= 18 292. Grupa objęta badaniem 7+. Do badania wykorzystano dane o strukturze demograficznej pochodzące z badania NetTrack Millward Brown SMG/KRC prowadzonego na próbie dobieranej i ważonej przez PBC.

* Wraz z publikacją wyników za maj 2009 nastąpiła zmiana sposobu liczenia zasięgu witryn i aplikacji internetowych. Szczegółowe informacje na temat wprowadzonych modyfikacji : „Zmiany w badaniu Megapanel PBI/Gemius”
** Grupa Axel Springer, Grupa Fotka.pl, Grupa Medousa.pl i Grupa Pino.pl składają się zarówno z części audytowanych, jaki i nieobjętych audytem site-centric.
*** W niniejszym zestawieniu podano wyniki jedynie dla tych części witryny, które biorą udział w audycie site-centric.
****  W zestawieniu najpopularniejszych komunikatorów nie uwzględniono komunikatora Windows Messenger, który instaluje się automatycznie wraz z systemem Windows i uruchamiając się automatycznie po starcie komputera w przeważającej części przypadków nie jest używany.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry