Wyniki Megapanel za maj 2009

Opublikowano: 29 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

PBI i Gemius, współpracujące w zakresie realizacji badania „Megapanel PBI/Gemius” opublikowały wyniki za maj 2009. Przypominamy, że wraz z publikacją wyników za maj 2009 nastąpiła zmiana sposobu liczenia zasięgu witryn i aplikacji internetowych.

megapanel maj 2009

Wyniki Megapanel za maj 2009 1

megapanel maj 2009

megapanel maj 2009

megapanel maj 2009

megapanel maj 2009

Źródło: Megapanel PBI/Gemius, maj 2009

Liczebność próby: N= 18 292. Grupa objęta badaniem 7+. Do badania wykorzystano dane o strukturze demograficznej pochodzące z badania NetTrack Millward Brown SMG/KRC prowadzonego na próbie dobieranej i ważonej przez PBC.

* Wraz z publikacją wyników za maj 2009 nastąpiła zmiana sposobu liczenia zasięgu witryn i aplikacji internetowych. Szczegółowe informacje na temat wprowadzonych modyfikacji : „Zmiany w badaniu Megapanel PBI/Gemius”
** Grupa Axel Springer, Grupa Fotka.pl, Grupa Medousa.pl i Grupa Pino.pl składają się zarówno z części audytowanych, jaki i nieobjętych audytem site-centric.
*** W niniejszym zestawieniu podano wyniki jedynie dla tych części witryny, które biorą udział w audycie site-centric.
****  W zestawieniu najpopularniejszych komunikatorów nie uwzględniono komunikatora Windows Messenger, który instaluje się automatycznie wraz z systemem Windows i uruchamiając się automatycznie po starcie komputera w przeważającej części przypadków nie jest używany.

Hanna LaskowskaWyniki Megapanel za maj 2009

Podziel się!

O autorze

hania