Wyszukiwanie grafiki w WP

Opublikowano: 6 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

System wyszukiwawczy Wirtualnej Polski (wp.pl) wzbogacił się o kolejną funkcjonalność, gwarantującą użytkownikom optymalne przeszukiwanie Sieci. We współpracy z NetSprint.pl ruszyła możliwość wyszukiwania istniejących w rodzimej sieci grafik, zapisanych w formatach .jpg, .gif, .png i .bmp

„Żaden polski portal internetowy nie oferuje takiej możliwości – podkreśla Grzegorz Borowski, Kierownik Działu Funkcjonowania Portalu Wirtualna Polska – Zgromadziliśmy dotąd 2,5 miliona grafik umieszczonych na polskich stronach WWW. Wybierając opcję „grafika” w belce nawigacyjnej wyszukiwania można w kilka chwil odnaleźć tę najbardziej interesującą, nie tracąc czasu, a przede wszystkim, nerwów.”

Opierając się na wnikliwej obserwacji ruchu w systemie wyszukiwawczym portal od miesięcy wprowadza dodatkowe rozwiązania i usprawnienia. Dzięki współpracy z firma NetSprint.pl użytkownicy WP.pl zyskali, jak dotąd, dostęp do największego w Polsce indeksu rodzimych stron WWW i możliwość wyszukiwania dokumentów tworzonych w najbardziej popularnych formatach .pdf i .doc

O popularności serwisu wyszukiwawczego portalu świadczą między innymi statystyki, publikowane na stronach Ranking.pl W ostatnim tygodniu marca wyszukiwarka WP była jedną z najpopularniejszych w kraju. Uplasowała się za systemem Google, a tuż przed usługą Onet.pl.

http://www.wp.pl

Sylwester KozakWyszukiwanie grafiki w WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.