Zakupy.com kupiły Replikator.pl

Zakupy.com sfinalizowały negocjacje ze sklepem internetowym – Replikator.pl – w efekcie których nabyły prawa do domeny internetowej, oprogramowania i baz danych jednego z największych internetowych sklepów z grami planszowymi oraz grami RPG.
Replikator.pl jest podmiotem z kilkuletnim doświadczeniem na polskim rynku e-commerce, specjalizującym się w sprzedaży różnego rodzaju gier planszowych, figurek i akcesoriów dla graczy. Dzięki unikalnej ofercie i zaufaniu, którym sklep obdarzyli Klienci, Replikator.pl jest dziś na rynku e-handlu sklepem internetowym o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce.

„Przejęcie sklepu to kolejny etap rozbudowy kategorii asortymentowych na platformie Zakupy.com” – mówi Jarosław Kownacki, Prezes Zarządu Zakupy.com. „Replikator.pl posiada spójną wizję rozwoju, bogaty asortyment, jest dobrze kojarzony przez internautów. Ponadto to lider w swojej branży on-line. Dzięki współpracy z Zakupy.com, Replikator.pl otrzyma podobne – jak inne spółki portfelowe Zakupy.com – wsparcie marketingowe, logistyczne i doradcze.

Powstały w 2006 roku Replikator.pl przyciąga wciąż nowych miłośników gier, zwanych przez graczy tzw. grami „bez prądu”. Niebagatelny wpływ na rozwój serwisu ma owocna współpraca z serwisem Poltergeist (www.polter.pl).

“Dzięki dołączeniu Replikatora do Zakupy.com sklep uzyskał dostęp do zaplecza logistycznego i korzyści skali, jakie umożliwia działanie wewnątrz dużej spółki. Ponadto integracja pozwala na dotarcie z ofertą Replikatora do klientów pozostałych sklepów Zakupy.com, w szczególności Ultima.pl oraz Mareno.pl” – tłumaczy Przemysław Prekurat, założyciel sklepu Replikator.pl.

Stabilna i rozpoznawalna marka Zakupy.com jest szansą dla wielu niszowych sklepów na rozwinięcie skrzydeł na rynku e-handlu. Zakupy.com SA, wchodzące na NewConnect, nieprzerwanie poszukują sklepów internetowych chętnych do długoterminowej współpracy.

www.zakupy.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry