Zamień listopadowe koszty w zyski

OGICOM w ramach listopadowej promocji „Zamień koszty w prawdziwe zyski” zaoferował firmom możliwość inwestycji w celu uniknięcia podwójnego opodatkowania.
W ramach specjalnej oferty listopadowej w OGICOM, przy tworzeniu własnej witryny internetowej, e-sklepu czy podejmując działania promocyjne w Internecie klienci otrzymają bezpłatnie statystyki Gemius Stat.pl, baner, integrację internetowego sklepu z serwisem Allegro.pl oraz aż o połowę tańsze pozycjonowanie. Dla chcących wypromować się w sieci nic nie będzie kosztować audyt strony WWW, a cena jej modyfikacji będzie mniejsza o połowę.

Promocyjną ofertę OGICOM uzupełnia możliwość bezpłatnej aktywacji nowej usługi e-faxu. Za jej pomocą klienci mogą odbierać i wysyłać faksy korzystając z Internetu, z dowolnego miejsca na świecie, 24 godz. na dobę. E-faxy mają postać plików w formacie .pdf i można je przesyłać na wskazany adres e-mail, bez obawy o poufność korespondencji, w dowolnej ilości.

„Oferta OGICOM to szansa dla firm na ostatnie inwestycje przed końcem listopada. Wychodząc na przeciw rachunkowej praktyce, zachęcamy firmy do zwiększenia w bieżącym miesiącu kosztów, które jednak za parę miesięcy zaczną przynosić zyski. Listopadowe promocje – to wynik naszego doświadczenia z lat ubiegłych. Nasze obserwacje wykazały, że listopad jest miesiącem sporej aktywności inwestycyjnej, motywowanej chęcią ucieczki przed podwójnym opodatkowaniem” – mówi Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu, OGICOM Sp. z o.o.

www.ogicom.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry