Zamień listopadowe koszty w zyski

OGICOM w ramach listopadowej promocji „Zamień koszty w prawdziwe zyski” zaoferował firmom możliwość inwestycji w celu uniknięcia podwójnego opodatkowania.
W ramach specjalnej oferty listopadowej w OGICOM, przy tworzeniu własnej witryny internetowej, e-sklepu czy podejmując działania promocyjne w Internecie klienci otrzymają bezpłatnie statystyki Gemius Stat.pl, baner, integrację internetowego sklepu z serwisem Allegro.pl oraz aż o połowę tańsze pozycjonowanie. Dla chcących wypromować się w sieci nic nie będzie kosztować audyt strony WWW, a cena jej modyfikacji będzie mniejsza o połowę.

Promocyjną ofertę OGICOM uzupełnia możliwość bezpłatnej aktywacji nowej usługi e-faxu. Za jej pomocą klienci mogą odbierać i wysyłać faksy korzystając z Internetu, z dowolnego miejsca na świecie, 24 godz. na dobę. E-faxy mają postać plików w formacie .pdf i można je przesyłać na wskazany adres e-mail, bez obawy o poufność korespondencji, w dowolnej ilości.

„Oferta OGICOM to szansa dla firm na ostatnie inwestycje przed końcem listopada. Wychodząc na przeciw rachunkowej praktyce, zachęcamy firmy do zwiększenia w bieżącym miesiącu kosztów, które jednak za parę miesięcy zaczną przynosić zyski. Listopadowe promocje – to wynik naszego doświadczenia z lat ubiegłych. Nasze obserwacje wykazały, że listopad jest miesiącem sporej aktywności inwestycyjnej, motywowanej chęcią ucieczki przed podwójnym opodatkowaniem” – mówi Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu, OGICOM Sp. z o.o.

www.ogicom.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top