Zarabiaj podwójnie pracując za granicą!

Dla wielu naszych rodaków praca za granicą stanowi jedyną sensowną alternatywę, aby spokojnie spoglądać w przyszłość i myśleć o zakupie własnego mieszkania czy zabezpieczeniu przyszłości dla swoich dzieci.

Polacy najczęściej wyjeżdżali dotychczas na Wyspy Brytyjskie lub za ocean, lecz od kilku lat coraz większa popularnością cieszą się także kraje skandynawskie – prym tu wiedzie Norwegia, która stale poszukuje fachowców o określonych kwalifikacjach zawodowych. Na całe szczęście wielu Polaków spełnia te wymagania, co sprawia, że mają zapewnioną doskonale płatną pracę, pewnym problemem pozostaje jednak nadal przekazywanie zarobionych pieniędzy do kraju – oczywiście można to robić za pośrednictwem banku, jednak na takiej transakcji sporo stracimy z uwagi na opłaty prowizyjne i przewalutowanie. Nie znaczy to jednak, że rozwiązanie (i to bardzo skuteczne!) nie istnieje – wręcz przeciwnie.

Kantor online najlepszym pośrednikiem

141380540587810900Z perspektywy osoby pracującej za granicą dobry kantor online to najsensowniejsze rozwiązanie – na polskim rynku w chwili obecnej wiodącym podmiotem w tej branży jest portal Liderwalut.pl, który oferuje kupno i sprzedaż walut po najlepszych cenach. Nie jest to żadna przechwałka, bowiem żaden polski bank nie może się poszczycić tak korzystnymi kursami wymiany walut, a dla kogoś pracującego i przebywającego w zasadzie stale poza krajem obsługa wszystkich transakcji przez Internet to niebywała wygoda. Dodajmy jeszcze, że Liderwalut.pl nie pobiera za swe usługi w zakresie obrotu walutami żadnych opłat, co oznacza, że zaoszczędzone dzięki temu kantorowi środki są czystym zyskiem. Najlepiej zobrazuje to przykład: przyjmijmy, że pan Kwiatkowski, który pracuje na stałe w Norwegii, zarabia miesięcznie 20 000 koron norweskich. Załóżmy również, że po odliczeniu wszystkich kosztów utrzymania przesyła do kraju 10 000 NOK na konto, do którego dostęp ma jego rodzina. Gdyby chciał skorzystać z usług na przykład popularnego w Polsce Raiffeisen Banku, w którym kurs zakupu korony norweskiej na dzień 10.10.2014 wynosi 0.4844 PLN, otrzymałby 4844 PLN. Liderwalut.pl natomiast kupiłby tę samą kwotę koron norweskich za 5032 zł (kurs NOK na dzień 10.10.2014 o godzinie 12:49 wynosił 0,5032 PLN), tak więc rodzina pana Kwiatkowskiego w skali miesiąca otrzymywałaby o 188 PLN więcej, gdyby wymiana walut odbywała się we wspomnianym kantorze online. W skali roku kwota wyniosłaby aż 2256 PLN! Ponadto Liderwalut.pl bez najmniejszego problemu przyjmie płatność z norweskiego banku (jak również z i do dowolnego banku operującego w Unii Europejskiej i strefie Schengen) i bez dodatkowych opłat po wymianie przekaże pieniądze na polskie konto. Krótko mówiąc: opłaca się korzystać z pośrednictwa portalu Liderwalut.pl – jedynym wymogiem, by zacząć, jest bezpłatna rejestracja w tym serwisie, dająca dostęp do jego pełnej funkcjonalności.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry