Zmiana na stanowisku Dyrektora Pionu Programowego Wirtualnej Polski

Z dniem 1 czerwca br. Stanisław Ulicki objął stanowisko Dyrektora Programowegow Wirtualnej Polsce. Dotychczasowy Dyrektor Programowy, Tomasz Woźniak, po dziesięciu latach pracy w WP postanowił realizować swoją karierę zawodową poza portalem. Jednocześnie na stanowisko Zastępcy Dyrektora Programowego powołany został Marcin Chmielecki.
Stanisław Ulicki i Marcin Chmielecki od lat związani są z Wirtualną Polską. Stanisław Ulicki pełnił dotychczas funkcję Kierownika Działu Projektów Internetowych w Pionie Rozwoju Produktów, a Marcin Chmielecki – funkcję Kierownika Grupy Serwisów Usługowych w Pionie Programowym.

Jacek Murawski, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski: „Cieszę się, że nowego Dyrektora Programowego oraz jego Zastępcę udało nam się wyłonić w procesie rekrutacji wewnętrznej. Stanisław Ulicki i Marcin Chmielecki są idealnymi kandydatami na to stanowisko – od lat pracują w branży internetowej, doskonale znają rynek i samą WP. Jestem przekonany, że z sukcesem będą kontynuować działania rozwojowe w obszarze programowym portalu. Jednocześnie pragnę podziękować Tomaszowi Woźniakowi za wieloletnie zaangażowanie, podejmowane działania oraz wkład w rozwój portalu i życzę mu wielu sukcesów w przyszłej pracy zawodowej.”

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry