Zmiana na stanowisku Dyrektora Pionu Programowego Wirtualnej Polski

Z dniem 1 czerwca br. Stanisław Ulicki objął stanowisko Dyrektora Programowegow Wirtualnej Polsce. Dotychczasowy Dyrektor Programowy, Tomasz Woźniak, po dziesięciu latach pracy w WP postanowił realizować swoją karierę zawodową poza portalem. Jednocześnie na stanowisko Zastępcy Dyrektora Programowego powołany został Marcin Chmielecki.
Stanisław Ulicki i Marcin Chmielecki od lat związani są z Wirtualną Polską. Stanisław Ulicki pełnił dotychczas funkcję Kierownika Działu Projektów Internetowych w Pionie Rozwoju Produktów, a Marcin Chmielecki – funkcję Kierownika Grupy Serwisów Usługowych w Pionie Programowym.

Jacek Murawski, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski: „Cieszę się, że nowego Dyrektora Programowego oraz jego Zastępcę udało nam się wyłonić w procesie rekrutacji wewnętrznej. Stanisław Ulicki i Marcin Chmielecki są idealnymi kandydatami na to stanowisko – od lat pracują w branży internetowej, doskonale znają rynek i samą WP. Jestem przekonany, że z sukcesem będą kontynuować działania rozwojowe w obszarze programowym portalu. Jednocześnie pragnę podziękować Tomaszowi Woźniakowi za wieloletnie zaangażowanie, podejmowane działania oraz wkład w rozwój portalu i życzę mu wielu sukcesów w przyszłej pracy zawodowej.”

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top