Zobacz ile zarobisz

Studenci i absolwenci nie muszą już martwić się o to, ile wyniesie ich pierwsza pensja – pracodawcy sami im to zdradzą na łamach najnowszego „Przewodnika Pracodawcy” wydawanego przez Grupę Pracuj. W przewodniku zebrane zostały prezentacje ponad 70 firm, które chcą zatrudniać studentów i absolwentów.

W „Przewodniku Pracodawcy” znajdują się szczegółowe informacje o przebiegu i terminach rekrutacji oraz wskazówki pomagające przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Wiele firm podaje także wysokość wynagrodzenia oferowanego studentom i absolwentom oraz dane na temat dynamiki wzrostu wynagrodzeń.

– Przygotowując tegoroczną edycję „Przewodnika Pracodawcy” dążyliśmy do tego, by pokazać młodym ludziom, że pracodawcy w Polsce czekają na nich i chcą dać im szansę rozwoju. Przewodnik to coś więcej niż spis firm oferujących pracę czy staże. Naszym celem było pokazanie możliwości, jakie dają swoim pracownikom firmy prezentowane w naszym przewodniku  – mówi Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj.

Obok informacji na temat wybranych firm, przewodnik zawiera również wywiady z menedżerami i specjalistami HR oraz porady dotyczące przygotowania się do kolejnych etapów procesu rekrutacyjnego, opracowane przez ekspertów portalu Pracuj.pl.

Wydawcą przewodnika jest Grupa Pracuj, do którego należy portal Pracuj.pl. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęły: „Dlaczego” oraz portale Studentnews.pl, Korba.pl i Wp.pl. Przewodniki dostępne w wersji drukowanej są na uczelniach w całej Polsce dzięki współpracy z organizacjami studenckimi: AEGEE, AISEC, BEST i ELSA oraz w wersji elektronicznej na stronie www.pracuj.pl/e-pracodawcy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top