Agito.pl Mistrzem Handlu i Usług MasterCard

Rozstrzygnięto drugą edycję plebiscytu Mistrz Handlu i Usług MasterCard®. W tym roku, po raz drugi zwycięzcą w Plebiscycie Internautów okazał się sklep Agito.pl.
Konkurs, którego pomysłodawcą jest MasterCard, odbył się po raz drugi. Składa się on z ogólnopolskiego badania konsumenckiego przeprowadzanego przez instytut Pentor oraz Plebiscytu Internautów. W Plebiscycie Internautów, klienci mogli ocenić ponad sto marek sklepów wymienionych z nazwy i nieograniczoną ilość sklepów internetowych.

Podobnie jak w ubiegłym roku, zwycięzcą Plebiscytu Internautów został sklep internetowy Agito.pl. Otrzymał dwie nagrody, zdobywając największą liczbę głosów zarówno w kategorii „Sklep internetowy”, jak i wśród wszystkich nominowanych firm. W ocenie klientów sklep wyróżnił się m.in. atrakcyjnymi cenami, szybką realizacją zamówień, profesjonalną obsługą i bezpieczeństwem transakcji.

– Stale pracujemy nad tym, by oferować Klientom nie tylko najlepsze ceny, ale także profesjonalną obsługę, doradztwo, szybką wysyłkę i wygodę zakupów w naszym sklepie. Cieszę się, że Klienci pozytywnie oceniają nasze działania i kolejny raz dają temu wyraz – mówi Tomasz Sypuła, Prezes Zarządu Agito S.A.

Mistrz Handlu i Usług MasterCard® 2008 to druga edycja corocznego plebiscytu, w którym konsumenci głosują na najlepsze sieci handlowe i usługowe w Polsce. Plebiscyt ma na celu promocję dobrych wzorów i praktyk handlowych. Pomysłodawcą konkursu jest MasterCadr Europe, a partnerami są: Pentor International Research oraz redakcje „Detal Dzisiaj”, „Detal Dzisiaj Network”, „Gazeta Bankowa”, „Komputer Świat”, „Newsweek” i Wirtualna Polska.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top