Akcja promocyjna pwn.pl

Firma pwn.pl we współpracy z agencją reklamową Hard&Smart rozpoczęła ciekawą i niecodzienną akcję promocyjną zatytułowaną: ‘Przesyłka z zagranicy’. Pwn.pl należy do grupy prestiżowego wydawnictwa naukowego PWN i zajmuję się publikacjami multimedialnymi.

Akcja promocyjna skierowana jest głównie do klienta szczebla biznesowego, który do swoich kontaktów wykorzystuję język angielski. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na szczególne korzyści płynące z zastosowania tłumacza komputerowego Translatica i obcojęzycznych słowników multimedialnych. Są to programy przydatne szczególnie z uwagi na szybkość tłumaczenia i jakość tłumaczenia.

Przygotowaniem, kreacją oraz realizacją całej akcji zajęła się Agencja Hard&Smart. Szczególną uwagę przyciąga sposób dystrybucji materiałów promocyjnych. Głównym kanałem komunikacji z Klientem jest Poczta Polska. Materiały reklamowe trafiają do Klienta w oryginalnej kopercie stylizowanej na przesyłkę z zagranicy, która krążyła po całym świecie.

Akcja ‘Przesyłka z zagranicy’ prowadzona jest w kilku etapach. Każdy punkt promocji zawiera w sobie symbolikę angielskiej kultury. W pierwszych etapach przesyłka zawiera między innymi brytyjskie czasopismo Time. Ze względu na przejrzystość i łatwość obsługi programu, Klient przez 2 tygodnie ma możliwość przeprowadzania testów. Jest to czas który pozwoli mu nie tylko zapoznać się z możliwościami translatora i słownika ale również przekonać się o ich przydatności w praktyce. Propozycja bezpłatnego testowania jest na tyle atrakcyjna, gdyż skutecznie zachęca Klientów do składania zamówień na pełne wersje programu.

Świetnie zorganizowany sposób zamówień, profesjonalna obsługa Klientów i niespotykane wzornictwo materiałów reklamowo-informacyjnych czynią tą akcje wyjątkowo interesującą.

Pełną obsługa akcji ‘Przesyłka z zagranicy’ zajmuje się Agencja Reklamowa Hard&Smart, która wraz z Aramaz, agencją BTL, wchodzi w skład grupy reklamowej HANDS.

http://www.pwn.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry