Alians strategiczny WP z Pracuj.pl

Wirtualna Polska weszła w alians strategiczny z portalem rekrutacyjnym Pracuj.pl. Pracuj.pl został wyłącznym dostawcą ofert zatrudnienia do serwisu praca.wp.pl. Dostarcza też do witryny WP atrakcyjny kontent.
Dodatkowe narzędzia oraz kategorie tematyczne, ergonomiczny, przejrzysty interfejs, prostota i funkcjonalność – Wirtualna Polska całkowicie przebudowała serwis Praca (praca.wp.pl). Podjęła też współpracę – w zakresie ofert pracy oraz kontentu – z portalem rekrutacyjnym Pracuj.pl.

Nowa praca.wp.pl to tysiące ofert zatrudnienia w kraju i za granicą, wiadomości oraz poradniki, kompleksowa wyszukiwarka oraz obszerna baza artykułów o tematyce pracowniczej. To także liczne narzędzia: testy predyspozycji zawodowych, symulatory rozmów kwalifikacyjnych i kalkulatory wynagrodzeń. W rozbudowanej kategorii Praca za granicą użytkownicy znajdą – obok ofert zatrudnienia – najświeższe wiadomości z zagranicznych rynków, niezbędnik, czyli pakiet przydatnych informacji dla podejmujących pracę poza krajem (jak uzyskać zezwolenie na pracę, jak zdobyć kartę pobytu, jak zarejestrować się w urzędzie pracy), wzory listów motywacyjnych, CV w różnych językach.

„Całkowicie przebudowaliśmy serwis Praca, czyniąc z niego kompleksowe źródło wiedzy nie tylko dla szukających zatrudnienia, ale i dla pracodawców. Wprowadziliśmy nowe działy, kategorie i podkategorie tematyczne. Co niezwykle istotne, nawiązaliśmy długofalową współpracę z Pracuj.pl, dzięki której strony serwisu wzbogacają: atrakcyjny kontent, unikalne narzędzia, np. symulatory, testy oraz quizy. – mówi Joanna Ruczyńska, kierownik Grupy Styl Życia w Wirtualnej Polsce – Pracuj.pl jest także wyłącznym dostawcą ofert pracy
w naszym serwisie.”

„Ze względu na swoją pozycję w polskim Internecie, Wirtualna Polska jest dla nas strategicznym partnerem, który zapewni nam dotarcie do setek tysięcy dodatkowych użytkowników. Dzięki temu aliansowi Pracuj.pl stanie się największym pod względem zasięgu serwisem rekrutacyjnym na rynku” – tłumaczy Maciej Noga, dyrektor Marketingu Grupy Pracuj.

Atrakcyjnym elementem witryny jest podkategoria Zapytaj Eksperta. Współpracujący z WP specjaliści, w tym inspektor pracy, doradca personalny, prawnik oraz psycholog, na stronach serwisu udzielają porad użytkownikom Sieci. Pytania do specjalistów kierować można za pośrednictwem specjalnego panelu administracyjnego zamieszczonego pod adresem praca.wp.pl.

Pod hasłem Sprawdź się internauci ‘przetestują’ czy nadają się na konkretne stanowisko i określą, jakie są szanse, że spodoba im się praca np. w Szwecji. Ciekawym rozwiązaniem są tzw. symulatory – interaktywne prezentacje, w których praktycy podpowiadają, jakie pytania mogą padać podczas rozmów kwalifikacyjnych i doradzają, jak należy na nie odpowiadać.

Pod adresem praca.wp.pl znaleźć też można przepisy prawa pracy, słownik stanowisk, wzory dokumentów, informacje dotyczące zarządzania personelem, kreator listów motywacyjnych, sondaże i fotoreportaże. Ponadto serwis oferuje pracodawcom możliwość zamieszczania ogłoszeń o pracę.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top