Allegro, TVP i PAH razem

Opublikowano: 20 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Największy serwis aukcyjny w Polsce – Allegro.pl (http://www.allegro.pl) – wraz z Telewizją Polską oraz Polską Akcją Humanitarną organizuje unikalną aukcję zdjęć z autografami aktorów polskich seriali. Dochód z aukcji „Aktorzy Powodzianom” zasili program Polskiej Akcji Humanitarnej „Pomoc Powodzianom”.

Na aukcji pod adresem http://www.allegro.pl/fotoaukcja/ można wylicytować podpisane zdjęcia takich aktorów jak Bogusław Linda, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko, Grażyna Szapołowska czy Krystyna Janda. Internetowe licytacje wzbogacają także albumy z fotosami z filmów „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Złotopolscy”, „Marzenia do spełnienia” i inne. Wszystkie wystawione zdjęcia pochodzą z kolekcji prywatnych artystów fotografików, z planów zdjęciowych lub prywatnych albumów. Każde zdjęcie opatrzone jest autografem i można je nabyć wyłącznie na aukcjach Allegro.pl.

Licytacja zdjęć polskich aktorów w Internecie ma charakter wyjątkowy nie tylko ze względu na unikatowość samych zdjęć, ale również dlatego, że pomysł aukcji, pozyskanie fotosów aktorów z autografami oraz przekonanie mediów do współpracy jest dziełem jednej tylko osoby. Jest nią emerytowana, wieloletnia pracownika WFDiF i PRF Zespołów Filmowych, aktualnie wolontariuszka PAH – Hanna Kawecka. Pani Hania, przekonała do pomysłu PAH i TVP2 oraz dwie warszawskie kawiarnie, w których od 08.03 do 18.03 można było oglądać zdjęcia, obecnie licytowane na stronie http://www.allegro.pl/fotoaukcja/.

http://www.tvp.pl/fotoaukcja/
http://www.allegro.pl/fotoaukcja/

Sylwester KozakAllegro, TVP i PAH razem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.