Allegro zamyka swoje zakupy grupowe

Opublikowano: 18 marca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Citeam, marka Allegro odpowiedzialna za zakupy grupowe, znika z rynku. Informację taką otrzymali użytkowicy serwisu w newsletterze. Citeam istniał na naszym rynku przez trzy lata.

Zrzut ekranu 2014-03-18 o 17.13.28Ostateczne zamknięcie serwisu nastąpi 1 kwietnia 2014 roku, do tego czasu będą możliwe zakupy w serwisie. Grupa Allegro jednocześnie zachęca swoich użytkowników do skorzystania ze Strefy Okazji, która pełni podobną rolę – jednak jest wydzieloną częścią serwisu aukcyjnego, nie odrębnym podmiotem.

Według badania Megapanel PBI/Gemius w styczniu najpopularniejszym serwisem zakupowym w Polsce było Allegro, wśród zakupów grupowych największą popularnością cieszył się groupon.pl (2 mln użytkowników).

Sylwester KozakAllegro zamyka swoje zakupy grupowe

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.