ARBOinteractive z Facebook: Facebook NOW

12 stycznia w Warszawie odbędzie się Facebook NOW – blisko całodniowe spotkanie połączone z konferencją prasową, zorganizowane przez serwis Facebook oraz Grupę ARBOinteractive. Gościem specjalnym będzie Blake Chandlee, Vice Prezes i Dyrektor Komercyjny, odpowiedzialny w Facebook za Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

Konferencja zainauguruje współpracę ARBOinteractive z Facebook na rynkach w Europie Środkowo Wschodniej. Podczas spotkania będzie można uzyskać więcej informacji na temat podpisanego kontraktu. Druga część konferencji poświęcona zostanie zagadnieniom merytorycznym związanym z reklamą na Facebook. Zaprezentowany zostanie rynek social media i reklamy społecznościowej w Polsce oraz prognoza rozwoju tego segmentu w przyszłości. Poza tym uczestnicy Facebook NOW dowiedzą się na czym polega Engagement Ad i dlaczego może ona stanowić alternatywę dla reklamy typu Display. Poznają też najciekawsze case study związane z działaniami reklamowymi na Facebook pochodzące z Polski, jak i rynków zagranicznych. Zwieńczeniem dnia będzie panel dyskusyjny na temat social media w Polsce prowadzony przez Dyrektora Generalnego IAB Polska Jarosława Sobolewskiego.

Poza gościem specjalnym Blakem Chandlee w spotkaniu weźmie udział Mark Cowan odpowiadający za rozwój Facebook na nowych rynkach. Wśród prelegentów z Polski na Facebook NOW wystąpią czołowi przedstawiciele branży, m.in.: Grzegorz Berezowski (180heartbeats), Marcin Barciński (Agencja Społem), Tomasz Rzepniewski (MEC Interaction), Michał Berger (San Markos).

Facebook NOW odbędzie się 12 stycznia w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie (rozpoczęcie o godz. 11:00).

facebooknow.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top