Bezpłatny Audiobook dla menadżera

Divante i Nexto.pl publikują audiobooka „Jak wdrożyć Wiki w firmie”. Książka podejmuje temat usprawniania pracy zespołowej, budowania bazy wiedzy, grupowej współpracy nad dokumentami przy wykorzystaniu oprogramowania Wiki. Książkę audio w formacie mp3 można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Nexto.pl.

Coraz większa ilość menadżerów myśli o wdrożeniu oprogramowania Wiki w swojej organizacji. Powód jest jeden: Wiki może znacznie usprawnić proces komunikacji wewnątrz firmy, a tym samym ograniczyć koszty i zwiększyć kreatywność i wydajność pracowników. Stawiając jednak pierwsze kroki i starając się poszerzyć swoją wiedzę na temat Wiki menadżerowie natrafiają na różnego rodzaju problemy (koncepcyjne, wdrożeniowe i inne). Z  myślą o nich powstał Audiobook „Jak wdrożyć Wiki w firmie”.

Książka została wydana w wersji audio, aby ułatwić zapoznanie się z jej treścią osobom, które są na co dzień zabiegane i nie mają czasu, aby czytać w tradycyjnej formie.  Audiobooka można więc słuchać w drodze do pracy lub z pracy, korzystając z przenośnego odtwarzacza mp3, odtwarzacza mp3 w samochodzie lub nawet telefonu komórkowego.

W poradniku zamieszczono praktyczne porady firmy Divante i jej konsultantów. Wiedzę zebrano podczas wdrożeń Wiki dla dużych i małych firm, stowarzyszeń i organizacji rządowych. Autorzy poradnika współtworzyli Wiki używane w Europie, Azji oraz obu Amerykach. Publikacja odpowiada na następujące pytania:

•    Dla kogo Wiki?
•    Co to jest Wiki?
•    Jak z Wiki korzystają firmy?
•    Jak wdrożyć Wiki w swojej organizacji?

Nagranie w formacie MP3 jest dostępne do pobrania bezpłatnie na stronach Nexto.pl:  TUTAJ

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry