Cafe News idzie na New Connect

Prawdopodobnie już w pierwszym kwartale 2008 roku poznańska firma Cafe News zadebiutuje na rynku GPW – NewConnect.
W ostatnich tygodniach przygotowania do wejścia na giełdę nabrały szybszego tempa. 9 stycznia firma została oficjalnie przekształcona w spółkę akcyjną. Podpisano także umowę z Autoryzowanym Doradcą spółek wchodzących na New Connect, Carlson Capital Partners, który przygotuje Cafe News S.A. do upublicznienia.

– Debiut na GPW z pewnością przyczyni się do rozwoju firmy i pozwoli nam dalej realizować nasze projekty oraz pozyskać środki finansowe na ich międzynarodową ekspansję. Warto podkreślić, że nie tworzymy jednego rozwiązania, ale realizujemy równolegle kilka projektów, które stanowią spójną całość naszego modelu biznesowego – mówi Piotr Długi, prezes firmy Cafe News.

Cafe News to producent rozwiązań umożliwiających dostęp do blisko 1000 kanałów informacyjnych (RSS, podcastów) oraz streamingów radiowych i telewizyjnych. W 2007 roku zadebiutowały 2 sztandarowe produkty firmy. Cafe News Web to narzędzie umożliwiające „poskładanie” własnego portalu. Specjalne moduły umożliwiają m.in. słuchanie audycji radiowych, oglądanie internetowych kanałów TV, śledzenie sytuacji na rynkach pracy czy przeglądanie ofert biur turystycznych. Dostępne pod adresem http://cafenews.pl. Kolejne wersje Cafe News Web będą działały również na telefonach komórkowych i palmtopach.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry