CDN OPT!MA i e-Porady pod choinką

Do końca grudnia trwa świąteczna promocja, w ramach której przy zakupie jednego z trzech pakietów CDN OPT!MA START, każdy klient otrzyma bezpłatny trzymiesięczny dostęp do bazy porad podatkowych e-Porady.pit.pl.

Firmy Comarch i PIT.pl rozpoczęły w dniu dzisiejszym świąteczną promocję, w ramach której przy zakupie jednego z trzech pakietów CDN OPT!MA START, każdy otrzyma bezpłatny trzymiesięczny dostęp do bazy e-Porady.pit.pl oraz dodatkowo do 30% rabatu na wykup abonamentu.

Baza porad podatkowych PIT.pl liczy obecnie ponad 5.500 odpowiedzi na pytania czytelników serwisów PIT.pl i VAT.pl. Są one usystematyzowane w ponad 600 kategoriach tematycznych. Dużym udogodnieniem usługi jest możliwość komunikacji z redakcją za pośrednictwem specjalnego systemu, gdzie klienci mogą w krótkim czasie uzyskać odpowiedzi na bieżące nurtujące ich pytania. Każda z udzielonych porad opatrzona jest dokładną podstawą prawną.

Na korzystanie z systemu CDN OPT!MA zdecydowało się w pierwszych 9 miesiącach tego roku 3650 nowych firm i 308 biur rachunkowych. Aktualnie z oprogramowania linii Comarch CDN korzysta ponad 50 000 przedsiębiorstw w Polsce oraz na rynkach międzynarodowych. CDN OPT!MA to zintegrowany system, wspierający kompleksowe zarządzanie i prowadzenie księgowości mikro, małych i średnich firm. System oprócz procesu decyzyjnego wspiera również obsługę: sprzedaży, księgowości, płac i kadr, czynności serwisowych oraz zarządzania relacjami z klientami.

CDN OPT!MA i e-Porady pod choinką 1

Jestem przekonany, że to doskonałe i praktyczne połączenie: zakup profesjonalnego programu księgowego, który zapewnia poprawność działania i jednocześnie możliwość wyjaśniania swoich wątpliwości w bazie wiedzy. Takie zestawienie produktu i usługi uzupełniającej pozwala na samodzielne prowadzenie firmy, bez obaw o to, czy będziemy wiedzieli jak  należy postąpić w konkretnej sytuacji. – mówi Jacek Wawrowski prezes zarządu PIT.pl

Korzystające z promocji firmy mogą znaleźć pod choinką pakiety profesjonalnego oprogramowania finansowo – księgowego w cenie od 120 zł. z bezpłatnym trzymiesięcznym wsparciem merytorycznym w postaci dostępu do tysięcy porad podatkowych PIT.pl. Dużym ułatwieniem dla zainteresowanych jest także możliwość wygodnego i sprawnego zamówienia pakietów przez Internet.

www.pakietyprzezinternet.comarch.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry