Chroń swój komputer razem z WP

Wirtualna Polska i Firma Marken Systemy Antywirusowe przygotowały specjalną ofertę promocyjną dla wszystkich, którzy posiadają lub zakładają konto poczty elektronicznej na portalu WP.pl.

Każdy internauta, posiadający lub zakładający darmowe konto poczty elektronicznej w Poczcie WP (poczta.wp.pl), może – przez 90 dni – korzystać bezpłatnie z oprogramowania antywirusowego Kaspersky Anti-Virus 2009. Promocja – prowadzona wyłącznie w Wirtualnej Polsce – dotyczy także użytkowników Poczty PRO, Moja Strona lub Firma WWW. Trzy miesiące bezpłatnych testów bez wątpienia pozwolą przekonać się o możliwościach i skuteczności systemu.
Osoby biorące udział w akcji promocyjnej, które – po 90 dniach bezpłatnych prób i testów – zdecydują się na zakup oprogramowania za pośrednictwem Wirtualnej Polski, będą to mgły zrobić z 15-procentowym rabatem.

Oprogramowanie Kaspersky wykorzystuje najnowsze standardy w walce z różnego rodzaju szkodliwymi programami i oprogramowaniem spyware. Zastosowany w programie analizator heurystyczny drugiej generacji wykrywa nowe, nieznane jeszcze szerzej wirusy. Skutecznie chroni przed wirusami polimorficznymi i makrowirusami oraz wyszukuje wirusy w plikach zarchiwizowanych. Uaktualnienia bazy wirusów są publikowane przez firmę Kaspersky Lab co godzinę, a w trakcie „epidemii” wirusów częściej.

Szczegóły akcji promocyjnej: tutaj

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry