Darmowe dostawy od IdoSell i ORLEN Paczki

ORLEN Paczka dołącza do Smile – usługi od IdoSell, dzięki której sklepy internetowe mogą oferować swoim klientom darmową dostawę do punktów odbioru.

Darmowe dostawy od IdoSell i ORLEN Paczki 1

Chcemy, żeby sklepy działające na platformie IdoSell miały jeszcze większe możliwości sprzedażowe. Bardzo cieszymy się, że ORLEN Paczka dołącza do jednej z naszych sztandarowych usług. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyczyni się do jeszcze lepszej konwersji zamówień, co przełoży się na dalszy wzrost dynamiki sprzedaży naszych merchantów – mówi Michał Tykarski, wiceprezes IAI S.A., firmy, która odpowiada za rozwój platformy IdoSell.

Oferta dostaw do automatów paczkowych w ostatnim roku zmieniła się nie do poznania. ORLEN Paczka odgrywa coraz większą rolę w całym ekosystemie e-commerce. Atrakcyjna cenowo, szybka i wygodna usługa logistyczna to nieodłączny element procesu zakupowego. Rozpoczęcie strategicznej współpracy ORLEN Paczki z IdoSell i włączenie w programie Smile to kolejny krok w rozwoju obu partnerów. Nie zatrzymujemy się i stawiamy za cel bycie liderem jakościowym na polskim rynku dostawców paczek – mówi Bartosz Bielak, Członek Zarządu RUCH S.A operatora logistycznego ORLEN Paczki.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top