Divante dołącza do Outsourcing Experts

Spółka Divante dołączyła do Outsourcing Experts skupiającego spółki oferujące usługi z zakresu business process outsourcing. Na mocy podpisanej umowy Outsourcing Experts objął większościowy pakiet udziałów w spółce Divante.

divantePołączenie zasobów Outsourcing Experts i Divante to nowa jakość na polskim rynku usług biznesowych. Umożliwia nam dotarcie do nowych grup klientów oraz zaoferowanie szerszego wachlarza usług dotychczasowym partnerom. Transakcja ma charakter inwestycyjny. Pozyskane środki w znacznej części zostaną przeznaczone na rozwój firmy. Spółką Divante będą kierować dotychczasowi managerowie i zarząd, co gwarantuje stabilność współpracy z naszymi klientami – powiedział Tomasz Karwatka, prezes zarządu Divante.

W skład Divante wchodzi agencja interaktywna Ideacto, system rekomendacji Quartic, system email marketingowy Sendingo, platforma sklepowa WellCommerce.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry