Divante dołącza do Outsourcing Experts

Opublikowano: 18 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Spółka Divante dołączyła do Outsourcing Experts skupiającego spółki oferujące usługi z zakresu business process outsourcing. Na mocy podpisanej umowy Outsourcing Experts objął większościowy pakiet udziałów w spółce Divante.

divantePołączenie zasobów Outsourcing Experts i Divante to nowa jakość na polskim rynku usług biznesowych. Umożliwia nam dotarcie do nowych grup klientów oraz zaoferowanie szerszego wachlarza usług dotychczasowym partnerom. Transakcja ma charakter inwestycyjny. Pozyskane środki w znacznej części zostaną przeznaczone na rozwój firmy. Spółką Divante będą kierować dotychczasowi managerowie i zarząd, co gwarantuje stabilność współpracy z naszymi klientami – powiedział Tomasz Karwatka, prezes zarządu Divante.

W skład Divante wchodzi agencja interaktywna Ideacto, system rekomendacji Quartic, system email marketingowy Sendingo, platforma sklepowa WellCommerce.

Sylwester KozakDivante dołącza do Outsourcing Experts

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.