Divante i Stewart Mader – Grow Your Wiki

Divante w ramach rozwoju produktu BiznesWiki nawiązało ścisłą współpracę ze Stewartem Maderem, autorem książek na temat wykorzystania wiki w biznesie i edukacji.
Stewart Mader jest autorem książek Wikipatterns oraz Using Wiki in Education. Stewart stworzył też cieszący się popularnością kurs 21 Days of Wiki Adoption.

W ramach współpracy Divante będzie prowadzić i rozwijać polską wersję serwisu Grow Your Wiki. Polska wersja serwisu dostępna jest pod adresem: http://www.ikiw.org/pl.

– W ramach współpracy Divante dostarczy polskim czytelnikom porad, opisów wdrożeń oraz najlepszych praktyk związanych z wykorzystaniem wiki w firmie. To pierwszy lokalny serwis, który powstał na bazie Grow Your Wiki. Cieszę się, że mogę nad nim pracować wraz z Tomkiem. – mówi Stewart Mader.

– Cieszy nas zainteresowanie jakie wywołało BiznesWiki w środowisku konsultantów zarządzania wiedzą. Współpraca ze Stewartem jest dla nas kolejnym krokiem w otwartej komunikacji z naszym otoczeniem biznesowym. Postaramy się wspólnie podzielić się naszą wiedzą z czytelnikami. Zapraszamy do lektury.
– mówi Tomasz Karwatka z Divante.

www.ikiw.org/pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry