Divante otwiera nowe biuro w Holandii

Opublikowano: 22 stycznia 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Spółka Divante, należąca do Grupy OEX, otwiera nowe biuro w Holandii. Pozwoli to na zapewnienie efektywniejszego wsparcia zagranicznym klientom i ułatwi pozyskiwanie nowych kontraktów.

Obecnie spółka pracuje dla kolejnego holenderskiego e-sklepu, jest także w trakcie rozmów z kolejnymi potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Logo DivanteDivante dotychczas zrealizowało kilkanaście zagranicznych projektów. Wśród nich znalazło się m.in. wdrożenie e-sklepu dla niemieckiej sieci SPIELE MAX AG, będącej liderem w sektorze sprzedaży detalicznej produktów dla dzieci oraz budowa serwisu e-commerce dla holenderskiej firmy Loods5.nl, oferującej meble i artykuły dekoracyjne. Holenderski rynek e-commerce jest bardzo dojrzały, co przekłada się na wyższą świadomość firm, z którymi mamy przyjemność pracować. Klienci mają konkretne oczekiwania i wiedzą, jak efektywnie współpracować z zespołem IT – powiedział Tomasz Karwatka, CEO Divante z Grupy OEX.

W 2015 roku Divante znalazło się w zestawieniu TOP3 najlepszych firm wdrażających technologię Magento, przygotowanym przez serwis Clutch.co. Spółka została także finalistą międzynarodowego konkursu Online Retail Awards – 2015 w kategorii E-commerce or m-commerce company of the year.

Sylwester KozakDivante otwiera nowe biuro w Holandii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.