Divante otwiera nowe biuro w Holandii

Spółka Divante, należąca do Grupy OEX, otwiera nowe biuro w Holandii. Pozwoli to na zapewnienie efektywniejszego wsparcia zagranicznym klientom i ułatwi pozyskiwanie nowych kontraktów.

Obecnie spółka pracuje dla kolejnego holenderskiego e-sklepu, jest także w trakcie rozmów z kolejnymi potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Logo DivanteDivante dotychczas zrealizowało kilkanaście zagranicznych projektów. Wśród nich znalazło się m.in. wdrożenie e-sklepu dla niemieckiej sieci SPIELE MAX AG, będącej liderem w sektorze sprzedaży detalicznej produktów dla dzieci oraz budowa serwisu e-commerce dla holenderskiej firmy Loods5.nl, oferującej meble i artykuły dekoracyjne. Holenderski rynek e-commerce jest bardzo dojrzały, co przekłada się na wyższą świadomość firm, z którymi mamy przyjemność pracować. Klienci mają konkretne oczekiwania i wiedzą, jak efektywnie współpracować z zespołem IT – powiedział Tomasz Karwatka, CEO Divante z Grupy OEX.

W 2015 roku Divante znalazło się w zestawieniu TOP3 najlepszych firm wdrażających technologię Magento, przygotowanym przez serwis Clutch.co. Spółka została także finalistą międzynarodowego konkursu Online Retail Awards – 2015 w kategorii E-commerce or m-commerce company of the year.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry