Divante uruchomiło serwis Electronicbeats.pl dla T-Mobile

Divante z Grupy OEX odpowiada za przygotowanie serwisu promującego nową odsłonę projektu T-Mobile. Electronicbeats.pl to portal przeznaczony dla miłośników dobrych dźwięków i nowoczesnego stylu życia.

W serwisie Electronicbeats.pl można obejrzeć m.in. dedykowaną telewizję Electronic Beats TV oraz posłuchać wyselekcjonowanej muzyki. Treści uzupełniono newsami o tematyce muzycznej oraz lifestyle’owej oraz informacjami na temat imprez, którym patronuje T-Mobile. W ramach współpracy z T-Mobile Divante opracowało funkcjonalny i graficzny projekt oraz wdrożyło serwis na platformie PimCore.

ElectronicBeats.pl to bardzo ciekawy projekt ze względu na różnorodną grupę docelową. Od samego początku ważne było to, aby projekt był wizualnie świeży i atrakcyjny także dla młodszych odbiorców. Szybko rozpoczęliśmy więc projektowanie koncepcji w wersji graficznej — by zweryfikować koncept z użytkownikami końcowymi już w docelowej formie — powiedziała Anna Radyno, Senior UX Designer z Divante.

Electronicbeats

Polska wersja serwisu jest oparta o open-sourcowy CMS PimCore. System został rozbudowany o dedykowane moduły, m.in. integrację z serwisami muzycznymi (w tym Soundcloud) oraz API do pobierania informacji z Social Media (we współpracy z Brand24). Strona Electronicbeats.pl jest responsywna i przystosowana także do przeglądania na monitorach fullHD (do 1920px). W ramach współpracy Divante zapewnia także hosting i SLA dla serwisu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry