Divante wdraża e-sklep w Niemczech

Divante poinformowało o wdrożeniu sklepu internetowego dla niemieckiej sieci SPIELE MAX AG. Platforma ecommerce została oparta na rozwiązaniu Magento. Całość prac zakończono w ciągu 7 tygodni.

W gestii Divante znalazła się także zaawansowana integracja e-sklepu z aplikacjami IT wykorzystywanymi przez klienta, w szczególności z systemem ERP, rozwiązaniem do zarządzania produktami (PIM) oraz systemem płatności ADYEN. Projekt obejmował również parametryzację infrastruktury serwerowej, pod kątem specyfikacji technicznej wdrożenia.

oexdivanteDziś coraz większa ilość firm działających w tradycyjnym modelu handlowym decyduje się na dywersyfikację kanałów sprzedaży. Uruchomienie serwisu e-commerce to nie tylko szansa dotarcia do szerszego grona klientów. Dziś duża część kupujących ceni sobie możliwość dostępu do informacji na temat produktu przez internet, niezależnie od miejsca dokonania finalnej transakcji – powiedział Tomasz Karwatka, prezes zarządu Divante z Grupy OEX.

Marka SPIELE MAX jest obecna na niemieckim rynku od ponad 25 lat. Jest liderem w sektorze sprzedaży detalicznej produktów dla dzieci, takich jak zabawki, wózki czy meble niemowlęce. Firma posiada 55 placówek naziemnych, a jej asortyment liczy ponad 30 000 artykułów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top