Divante wspiera eCommerce polskiej marki w Niemczech

Solar, polska marka odzieżowa, uruchomiła niemieckojęzyczną wersję sklepu. Za wdrożenie odpowiadała firma Divante, która była odpowiedzialna również za UX i marketing internetowy.

oexdivanteDziałania realizowane przez Divante polegały na dostosowaniu sklepu do specyfiki niemieckiego rynku oraz tamtejszych uwarunkowań prawnych. W tym celu spółka z Grupy OEX przeprowadziła audyt sektora, w tym analizę czołowej konkurencji. Następnie serwis e-commerce Solar został zoptymalizowany pod kątem oczekiwań niemieckich konsumentów.

Uruchomienie projektu zostało połączone ze startem akcji marketingowej skierowanej do nowych klientów, mającej na celu promocję marki oraz aktywizację sprzedaży. Wdrożenie technologiczne zostało oparte na silniku Prestashop, na którym marka Solar rozwija swój e-sklep. Jednocześnie rozbudowano integrację serwisu z systemem Navision.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry