E-financial spółką akcyjną

E-financial od 16 maja br. funkcjonuje jako spółka akcyjna. Została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nowa nazwa firmy brzmi E-financial S.A. Zmiana formy prawnej to kolejny krok w rozwoju firmy, która specjalizuje się w działaniach medialno – wydawniczych z zakresu biznesu i inwestycji.
Wraz ze zmianą formy prawnej, E-financial S.A. przejęła wszystkie prawa i obowiązki powstałe w okresie funkcjonowania spółki z o.o. Firma powstała w 2004 roku jako niezależna spółka mediowa z segmentu nowych technologii. – Zmiana formy prawnej to kolejny bardzo ważny krok w czteroletniej historii firmy. Stanowi podsumowanie pierwszego etapu naszej działalności oraz stwarza podstawy do dalszego rozwoju.- mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu E-financial S.A.

E-financial S.A. tworzy obecnie grupę kapitałową, która integruje przedsięwzięcia z rynku mediów internetowych. Dochody czerpie głównie z reklamy internetowej. W przyszłości jej rozwój ma się opierać zarówno na tworzeniu kolejnych projektów, jak również na dalszych przejęciach już istniejących serwisów. – Przekształcenie wiąże się ze wzmocnieniem kapitałowym, mającym na celu budowę struktury grupy kapitałowej i jeszcze większą specjalizację w sektorze nowych technologii. Spółka nie wyklucza dalszego wzmocnienia kapitałowego oraz przejęć kolejnych serwisów. Przekształcenie w spółkę akcyjną zbliża nas do debiutu na NewConnect, który planujemy na drugi kwartał tego roku  – dodaje Grzegorz Czapla.

E-financial S.A. jest właścicielem i wydawcą portali finansowych, które tworzą Grupę mediową inwestycje.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top