e-sklep za mniej niż 500 złotych

IAI-Shop.com wychodząc na przeciw klientom sprzedającym na serwisach aukcyjnych przygotowała ofertę – sklep IAI-Shop.com w wersji STANDARD w cenie 499 złotych netto.
Wiele firm ogranicza swoją sprzedaż w Internecie tylko do serwisów aukcyjnych, głównie Allegro. Tym samym pozbawieni są kontaktu z klientami korzystającymi z porównywarek cen i pasaży handlowych. Specjalnie dla nich przygotowany został wariant STANDARD, który umożliwia natychmiastowe i tanie korzystanie z najbardziej zaawansowanej aplikacji do obsługi sklepów internetowych.

Sklep w tym wariancie ma standardowy wygląd i pozwala na łatwe wystawianie oferty w kilkunastu porównywarkach cen, kilku pasażach handlowych, na eBay’u i Allegro oraz oczywiście w samym sklepie internetowym. Sprzedaż z tych wszystkich kanałów dystrybucji zintegrowana jest w jednym panelu administracyjnym. Dzięki rozbudowanej gospodarce magazynowej, możliwości drukowania wszelkich dokumentów z panelu administracyjnego, rozbudowanym funkcjom CMS i CRM można łatwo i efektywnie rozwijać sklep internetowy i zdobywać nowych klientów.

Wariant STANDARD jest naszą odpowiedzią na potrzeby klientów chcących uruchomić sklep natychmiast lub niemal bez opłat, którym znudziła się sprzedaż wyłącznie przez Allegro – mówi Paweł Fornalski, CEO IAI-System.com.

Oferta zawiera system sklepu internetowego wraz z profesjonalną grafiką. Sklep gotowy jest do rozpoczęcia sprzedaży w ciągu 1 dnia od zarejestrowania wpłaty. Klienci mają w przyszłości możliwość za dopłatą zmiany grafiki na indywidualną. W IAI-Shop.com nie płaci się za korzystanie z zaawansowanych modułów takich jak integracje z porównywarkami, aukcjami czy wybrane formy płatności.

www.IAI-Shop.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry