eCard autoryzuje płatności w portalu Wakacje.pl

Przed nadchodzącym sezonem letnim portal Wakacje.pl uruchomił płatności za pomocą kart kredytowych on-line. Usługa jest dostępna od 5. marca 2004 r.. System obsługuje firma eCard S.A. , obsługująca ponad połowę transakcji w polskich sklepach internetowych. Realizować płatności mogą klienci posiadający tzw. wypukłe karty: Visa i MasterCard.

W Polsce jest 14 mln. kart płatniczych. “Karty wypukłe”, czyli kredytowe i obciążeniowe umożliwiające płacenie przez Internet stanowią około 11 %. W ciągu ostatnich dwóch lat wzrosło zaufanie internautów do korzystania z kart kredytowych. Przyczyniło się do tego powstanie banków internetowych i wprowadzenie przez większość banków tradycyjnych możliwości obsługi internetowego konta.

Obecnie bezpieczeństwo transakcji dokonanej kartą kredytową lub obciążeniową jest identyczne, jak przy dokonywaniu przelewu. “Rozpoczęliśmy współpracę z firmą eCard S.A. ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa transakcji, które oferuje ona naszym klientom. Wszelkie koszty związane z obsługą kart bierzemy na siebie. Chcemy być lojalni wobec naszych klientów i nie zamierzamy podnosić cen, ani zmuszać do wykupywania dodatkowych usług, tak jak to ma czasami miejsce w innych serwisach” – powiedział Michał Kaczorowski – Prezes Wakacje.pl.

Istniejące od sześciu lat Wakacje.pl dotychczas przyjmowały przelewy bankowe – realizowane tradycyjnie lub przez internet. Zapłata kartą kredytową rozszerza możliwości klienta.

http://www.wakacje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry