Gratka.pl wzmacnia finanse

Serwis Dom.Gratka.pl wzbogacił swoją ofertę o dział Finanse. Dzięki współpracy z portalem Comperia.pl, użytkownicy mogą porównać oferty z różnych banków i wybrać najlepszą ofertę kredytową. Wprowadzenie zmian pozwala osobom zainteresowanym, w jednym miejscu m. in.: znaleźć nieruchomość, złożyć wniosek o kredyt, a także zapoznać się z nowościami na rynku finansowym.

Użytkownicy serwisu Dom.Gratka.pl, zainteresowani kupnem nieruchomości, otrzymali możliwość porównania, kontaktu i złożenia wniosku o kredyt bezpośrednio do banków lub poprzez doradców finansowych. W nowym dziale Finanse.Gratka.pl użytkownicy mogą porównać oferty z różnych banków i wybrać najlepszą ofertę kredytową.

– Dzięki współpracy z portalem Comperia.pl poszerzyliśmy naszą ofertę o cenne porady z rynku finansowego, które na pewno będą przydatne dla naszych użytkowników – mówi Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu Gratka Sp. z o.o..

Dodatkowo serwis wzbogacony jest o kalkulatory kredytowe. Dzięki nim, użytkownik może dowiedzieć się, który z banków posiada ofertę odpowiadającą jego zapotrzebowaniom, sprawdzić swoją zdolność kredytową lub dowiedzieć się, jakie dokumenty są potrzebne przy złożeniu wniosku kredytowego w danym banku. Ponadto serwis umożliwia obliczenie rzeczywistej stopy oprocentowania, wysokości rat oraz porównanie kredytów w PLN oraz obcej walucie.

– To zdecydowane udogodnienie dla naszych użytkowników. Osoby odwiedzające nasz serwis mogą teraz uzyskać wszystkie niezbędne informacje, dotyczące zakupu nieruchomości, nie odchodząc od komputera – zauważa Justyna Cybula, Menedżer Produktu Gratka.pl.

Na użytkowników www.Finanse.Gratka.pl czeka również stale aktualizowany słownik pojęć finansowych oraz artykuły dotyczące nowości i zmian na rynku finansowym, przygotowane przez ekspertów Comperia.pl

Finanse.Gratka.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry