Grupa Adv.pl kusi inwestorów

Witryna www.grupa-adv.pl  skierowana jest do obecnych oraz potencjalnych inwestorów. Poza informacjami podstawowymi inwestorzy znajdą tam raporty bieżące i okresowe, skonsolidowane dane finansowe, dane dotyczące kursu akcji oraz informacje na temat rynków, na których działają spółki wchodzące w skład Grupy.

„Od momentu naszego debiutu giełdowego prowadzimy bardzo aktywną politykę informacyjną. Półtora  roku temu to głównie marketerzy oraz dziennikarze interesowali się naszą spółką. Dziś strony naszej witryny internetowej odwiedzają również inwestorzy. To zobowiązuje” – mówi Monika Król IR manager Grupy Adv.pl.

Grupa Adv.pl to zespół wyspecjalizowanych firm działających w obszarze nowych mediów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W skład grupy wchodzi agencja interaktywna Adv.pl, agencja mediowa Codemedia, spółka technologiczna SMT Software, spółka ThinkOpen specjalizująca się w rozwiązaniach permission marketing, oraz Weblocus – działający w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Od października 2007 roku Adv.pl S.A. jest notowana rynku NewConnect prowadzonym przez GPW w Warszawie.

www.grupa-adv.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry