Grupa Pracuj w rankingu TECHNOLOGY FAST 50

Grupa Pracuj zajęła 12. miejsce w ósmej edycji prestiżowego rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowanym przez firmę Deloitte. Pracuj.pl jest jedynym portalem rekrutacyjnym wśród polskich laureatów rankingu Technology FAST 50.
W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 1000 firm z 7 krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej. W TOP 50 znalazło się 9 polskich firm, a w pierwszej piątce aż 4. Wysoką pozycję w rankingu Grupa Pracuj zawdzięcza ponadprzeciętnemu wzrostowi przychodów w ciągu ostatnich 5 lat na poziomie 1132%. Pod koniec 2006 roku firma przejęła również większościowe udziały w portalu www.rabota.ua, który jest liderem na ukraińskim rynku serwisów rekrutacyjnych.

– Jestem bardzo zadowolony, że Grupa Pracuj ponownie zajęła wysoką lokatę wśród najlepiej rozwijających się firm technologicznych Europy Środkowej. To przede wszystkim sukces naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu i drzemiącemu w nich potencjałowi wspomagają rozwój firmy – mówi Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj, do której należy portal Pracuj.pl.

Konkurs Technology FAST 50 organizowany jest przez firmę Deloitte od 2000 roku. Co roku w tej prestiżowej rywalizacji uczestniczą firmy z Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Łotwy, w tym roku, po raz pierwszy, w konkursie wzięły również udział firmy z Bułgarii i Rumunii. Kandydaci w celu zakwalifikowania się muszą spełnić następujące warunki: osiągać przychody operacyjne nie mniejsze niż 50 000 EUR w ciągu pięciu ostatnich lat, posiadać centralę firmy w Europie Środkowej i być twórcami własnej technologii generującej znaczną części przychodów. Zwycięzcy typowani są zaś na podstawie procentowego wzrostu przychodów w badanym okresie.

Tegoroczna edycja rankingu potwierdza silną pozycję sektora technologicznego w Europie Środkowej i Wschodniej. Zwycięzcy konkursu są automatycznie nominowani do ogólnoeuropejskiego rankingu Technology Fast 500. Wyniki Technology Fast 500 zostaną ogłoszone w grudniu w Londynie.

Portal Pracuj.pl powstał w 2000r. Jest portalem rekrutacyjnym, skierowanym do specjalistów i menedżerów. Specjalizuje się w rekrutacji przez Internet oraz w kształtowaniu wizerunku pracodawców. Wspiera firmy w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Równocześnie jest źródłem informacji dla osób zainteresowanych poszukiwaniem pracy, rozwojem swojej kariery zawodowej oraz zdobywaniem dodatkowych kwalifikacji. Portal należy do Grupy Pracuj, będącej właścicielem popularnych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej serwisów rekrutacyjnych i edukacyjnych.

www.grupapracuj.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry