Grupa Shoper otwiera w Poznaniu centrum kompetencyjne, które będzie promować biznesy w AI

Agencja SEMPIRE, będąca częścią Grupy Shoper, otwiera nowe biuro w Poznaniu. W związku z nową lokalizacją, spółka ogłosiła otwarcie nowego centrum kompetencyjnego. Centrum będzie skupiało się na promocji biznesów w programach typu ChatGPT, Microsoft Copilot, Google Gemini oraz w wyszukiwarkach internetowych wykorzystujących sztuczną inteligencję.

Grupa Shoper otwiera w Poznaniu centrum kompetencyjne, które będzie promować biznesy w AI 1

Nowa lokalizacja Shoper i SEMPIRE mieści się przy placu Władysława Andersa 3 w Poznaniu, w prestiżowym kompleksie biurowym Andersia Tower. W nowym biurze swoje miejsce zajmą eksperci ds. reklamy internetowej, zarówno z SEMPIRE Europe (spółka działająca w ramach Grupy Shoper), jak i z samego Shopera. Obie firmy poszukują specjalistów na stanowiska związane z reklamą internetową oraz szeroko pojętym rozwojem biznesu.

Nowe centrum kompetencyjne skupi się na AI

Wraz z otwarciem nowej lokalizacji,  Shoper pochwalił się również powołaniem nowego centrum kompetencyjno–technologicznego, które skupi specjalistów ds. GEO (Generative Engine Optimization), czyli marketingu w wyszukiwarkach bazujących na sztucznej inteligencji. To kolejna forma promocji rozwijana przez Grupę Shoper w ramach działań agencji SEMPIRE, tuż po usłudze pozycjonowania stron internetowych.

– Nowe biuro w Poznaniu to wynik dynamicznego rozwoju całej Grupy Shoper, w tym agencji SEMPIRE, w obszarze wykorzystywania sztucznej inteligencji w promowaniu biznesów. Nowe centrum technologiczno-kompetencyjne skupi się na AI w środowisku reklamy cyfrowej, MarTech oraz AdTech. – komentuje Piotr Markiewicz, Dyrektor Digital Ads w Grupie Shoper oraz Członek Zarządu SEMPIRE Europe – Już  promujemy pierwszych klientów w ekosystemach AI obecnych w wyszukiwarkach i widzimy, że wyniki tych działań są bardziej niż zadowalające. Priorytetem przy podejmowaniu takich decyzji jest zawsze dobro naszych klientów. Dlatego jako pierwsza spółka e-commerce w Polsce chcemy zaoferować polskim przedsiębiorcom rewolucyjne metody i kanały dotarcia do nowych odbiorców.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top