HTC Tattoo z systemem Android

Firma HTC zaprezentowała HTC Tattoo – smartfon o rozbudowanej możliwości personalizacji z platformą Android. Dzięki wyróżniającemu się wzornictwu i możliwości dostosowania do potrzeb użytkownika, począwszy od obudowy, poprzez aplikacje i wygląd, użytkownicy mogą na bazie jednego telefonu tworzyć setki różnych indywidualnych rozwiązań.

HTC TattooHTC Tattoo jest drugim smartfonem z interfejsem HTC Sense. Telefon został zaprojektowany na podstawie rozmów z użytkownikami oraz obserwacji, w jaki sposób komunikują się z innymi. W jednym miejscu zgrupowane zostały wykonane rozmowy, wysłane maile, wiadomości tekstowe, zdjęcia i aktualizacje – wpisy do serwisów społecznościowych.

HTC Tattoo, dzięki niewielkim wymiarom, z łatwością mieści się w dłoni. Użytkownicy mogą dokupić zaprojektowane przez siebie obudowy, lub wybrać jeden z dostępnych projektów.

HTC Tattoo wykorzystuje zintegrowane usługi i aplikacje Google: Google Maps, Search, Google Mail i Android Market, z którego użytkownicy mogą pobierać tysiące popularnych aplikacji i gier. Smartfon wyposażono również w aparat fotograficzny o matrycy 3,2 megapiksela z funkcją auto-focus, gniazdo audio- 3,5 mm i slot kart pamięci microSD.

HTC Tattoo będzie dostępny w Polsce w październiku w orientacyjnej cenie 1499 zł brutto.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry