IAI-System.com zadebiutuje na New Connect

18 kwietnia 2008 roku IAI-System.com podpisała umowę z Autoryzowanym Doradcą, której celem jest szybkie wprowadzenie firmy na rynek nieregulowany GPW, NewConnect.
IAI-System.com zajmuje się obecnie głównie rozwijaniem usługi IAI-Shop.com, czyli zintegrowanej platformy outsourcingu prowadzenia sklepów internetowych na zasadach ASP. Obecnie z IAI Shop.com korzysta ponad 300 sklepów i ilość ta szybko rośnie. Debiut firmy na New Connect planowany jest na początku trzeciego kwartału 2008 roku.

W przeszłości przełamaliśmy wiele barier w branży tworzenia rozwiązań dla sklepów internetowych. Poprzez bycie pierwszą firmą na New Connect zajmującą się typowo e-handlem, złamiemy kolejną barierę. Debiut na giełdzie jest dla nas ważnym elementem dawno wyznaczonej wizji, jako rozwiązania dla wszystkich firm sprzedających w Internecie. Oprócz aspektu dokapitalizowania firmy, zyskamy większą wiarygodność chociażby poprzez transparentność. Naszym klientom umożliwi współkontrolę nad firmą, która tworzy usługę dla nich. Kapitał pozyskany z emisji planujemy przeznaczyć na wprowadzenie usługi na nowe rynki oraz zwiększenie udziału w rynku Polskim. Usługa IAI-Shop.com jest tak innowacyjna, że miesięcznie otrzymujemy po kilka e-maili z prośbą o wejście na nowe rynki. Bez dokapitalizowania nie moglibyśmy tego zrobić stosunkowo szybko. – mówi Paweł Fornalski, CEO, IAI System.com.

Dla przypomnienia usługa IAI-Shop.com została wprowadzona na rynek w 2005 roku. Jej unikalność polega na wykorzystaniu modelu ASP, czyli wynajmu aplikacji systemu obsługi handlu internetowego oraz sprzedaży klientom usług dodatkowych, takich jak consulting, usługi graficzne, czy programistyczne. Firma IAI-System.com obsługuje e-sprzedawców kompleksowo udzielając gwarancji na swoje usługi i gwarantując najwyższe standardy wizualne i funkcjonalne.

Autoryzowanym Doradcą IAI-System.com jest firma Doradztwo Ekonomiczne Dariusz Zarzecki ze Szczecina. Obecnie IAI-System.com jest na etapie przekształcania w spółkę akcyjną. Informacje o wielkości emisji oraz wynikach finansowych zostaną zaprezentowane do końca maja 2008 roku.

www.IAI-System.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top