InPost Smile: darmowe dostawy ze sklepów IdoSell

InPost wraz z IdoSell, dostawcą platformy do prowadzenia dużych sklepów internetowych, wprowadza od 1 kwietnia usługę InPost Smile. Dzięki niej konsumenci, którzy robią zakupy w wybranych sklepach internetowych, otrzymają darmową dostawę do Paczkomatu InPost już przy zamówieniach o wartości powyżej 40 zł.

Od lat marzyliśmy o tym, że pewnego dnia zaoferujemy na masową skalę darmowe dostawy ze sklepów internetowych. Bo to sklepy internetowe oferują prawdziwą różnorodność towarów, niższe ceny i rozwijają rynek e-handlu. Udało się znaleźć w dużej grupie 6000 naszych sprzedawców zainteresowanie darmową dostawą od 40 zł wartości koszyka, a InPost i IdoSell wsparły sprzedawców rezygnując ze swojego zarobku. Przez lata w Polsce InPost stał się synonimem dostaw internetowych. Obecne czasy pandemii to czas, by robić coś dobrego dla konsumentów. Dlatego nazwaliśmy ten projekt Smile, czyli uśmiech. Wierzymy, że ten uśmiech spopularyzuje e-handel jeszcze bardziej – mówi Paweł Fornalski, CEO IdoSell.

IdoSell to usługa tworzona przez IAI, jednej z wiodących firm dostarczających usługi dla e-commerce w Polsce. Firma została założona 20 lat temu i dzisiaj obsługuje ponad 50 milionów transakcji rocznie na wartość 12 miliardów złotych, co czyni ją największym dostawcą pod tym względem w Polsce. Przez 9 lat IAI było spółką publiczną, notowaną na NewConnect. Od roku 2019 większościowym udziałowcem IAI jest fundusz MCI, który przy wycenie 300 mln zł nabył 51% udziałów i obecnie pomaga założycielom uczynić z IAI europejskiego lidera.

InPost Smile
InPost Smile

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry