Inteligo: 101.238 klientów

Opublikowano: 12 grudnia 2001. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Już ponad 100 tysięcy Klientów posiada konto Inteligo. 10 grudnia br. dokładnie 101 tysięcy 238 osób mogło pochwalić się posiadaniem tego najdynamiczniej rozwijającego się konta bankowości bezpośredniej. Sukces konta Inteligo wynika przede wszystkim z wysokiego oprocentowania, niskich opłat oraz szeregu wygodnych i funkcjonalnych usług i produktów bankowych, takich jak: EmailMoney, QuickMoney, płatności (przelewy definiowane), zlecenia stałe, płatności ZUS, rozbudowany serwis SMS, czy karty płatnicze Inteligo Visa Electron i Inteligo Visa Business Electron (łącznie wydano ich już ponad 100 tysięcy).

Tak szybki i dynamiczny rozwój nie mógł pozostać niezauważony. Konto Inteligo nagrodzono właśnie „Różą bez Kolców”. Jest to wyróżnienie przyznawane przez kolegium redakcyjne magazynu „Home & Market”. Konto Inteligo otrzymało je za największy przyrost liczby klientów.

Wygląda na to, że w Inteligo dobre wiadomości chodzą parami…

http://www.inteligo.pl

Sylwester KozakInteligo: 101.238 klientów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.