Internet 2005 – raport specjalny

Serwis WebInside.pl przygotował raport najciekawszych wydarzeń 2005 roku.

– ‘Internet 2005 – raport specjalny’ różni się nieco od tego, który przygotowaliśmy dwa lata wcześniej. W bieżącej publikacji prócz najciekawszych wydarzeń staraliśmy się dodać krótki komentarz i odrobinę (czarnego niekiedy) humoru – mówi Dawid Kulbaka, redaktor naczelny serwisu.

Raport omawia zwykłe i nietuzinkowe fakty, którymi internetowa opinia publiczna interesowała się w mijającym roku. W publikacji nie zabrakło wspomnienia o papieżu Janie Pawle II, po którego odejściu internet zmienił swoje barwy na czarno-białe i pogrążył się w żałobie.

Rok 2005 to także kolejny okres świetności Google, który sukcesywnie wchodzi w multimedia, stale poszerzając swoją ofertę. Udostępnienie map satelitarnych, prace nad startową stroną portalową, a do tego ciągłe podwajanie dochodów i trzecia marka Ameryki – o tym trzeba pamiętać. W końcu – debiut eBay w naszym kraju i koniec sporów o Wirtualną Polskę.

Poza konkretnymi wydarzeniami warto odnotować także ok. 300 nowych sklepów internetowych, które powstały w Polsce przez cały 2005 rok, wzrost zaufania do usług internetowych, a także dynamiczny rozwój rynku reklamy online.

http://www.webinside.pl/raport2005

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry