Internet po Polsku jeszcze dynamiczniej

HYPERmedia i Interia.pl „przyspieszyły” wybierając narzędzie uzupełniające promocję internetu. Tym razem po działaniu w ramach „Internet Rally Team” przyszła kolej na sponsoring jedynej polskiej załogi startującej w FIA GT Championships.

„Nadal pozostajemy w konwencji oddziaływania poprzez motoryzację, postanowiliśmy tylko podgrzać atmosferę o kilkaset koni mechanicznych” – powiedział Sławomir Stępniewski prezes HYPERmedia.

„Gdy coś jest ekscytujące, dzieje się szybko a na dodatek jest startem jedynej polskiej załogi samochodem w klasie GT, tam jest INTERIA.PL, tam jest Internet Rally Team. Mam nadzieję, że powołana inicjatywa promująca Internet nie osiągnęła jeszcze maksymalnej prędkości a każde kolejne wydarzenie z naszym uczestnictwem dostarcza co raz więcej emocji.” – powiedział Jacek Pasławski, Interia.pl
Internet po Polsku jeszcze dynamiczniej 1
„Pojawiło się pytanie – dlaczego tym razem FIA GT Championships ” Odpowiedź zawiera się w trzech punktach – patroni medialni teamu, fakt że jest to jedyna polska załoga w FIA GT, wyniki osiągane przez załogę. Mamy nadzieję jeszcze zaskoczyć czymś niekonwencjonalnym w tym roku. ” – mówi Stępniewski

III runda mistrzostw Świata FIA GT, która właśnie zakończyła się w Brnie to duży sukces. Startujący Porsche 911 GT2 Maciej Stańco z Maciejem Marcinkiewiczem, wspomagani przez Andrzeja Dziurkę zajęli doskonałe 8 miejsce w kategorii GT na piętnaście startujących samochodów.

Zawody w Brnie były III tegoroczną rundą Mistrzostw. Zespół Alda Motorsport startował w pierwszej, rozegranej na torze Magny-Cours 21 kwietnia. Wtedy Polacy zakończyli rywalizację na 9 miejscu wśród pojazdów GT. Później zespół opuścił rundę na torze Silverstone by ponownie pojawić się na torze właśnie w Brnie.

FIA GT Championships to seria niezwykle widowiskowych wyścigów rangi mistrzostw Świata, rozgrywanych na najsłynniejszych torach. Samochody przygotowywane do tych zawodów dzielą się na dwie kategorie – auta GT (Grand Touring) osiągające moc do 600 koni mechanicznych i samochody N-GT (Series Grand Touring), osiągające w zależności od pojemności silnika moc od 400 do 470 koni mechanicznych. Emocje, jakich dostarczają uczestnicy tych zawodów przyciągają na trybuny tysiące kibiców i licznych przedstawicieli mediów. Mistrzostwa są szeroko relacjonowane przez wiele stacji telewizyjnych a najobszerniejsze materiały ukazują się na antenie stacji Eurosport, która w trakcie każdej rundy Mistrzostw niemal na żywo przekazuje kilkudziesięciominutowe relacje.

http://www.autoklub.pl/alda

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry