Internetowa Rewolucja dla Sunrise System

Sunrise System zwyciężyło w pierwszej edycji konkursu Internetowa Rewolucja, który został zorganizowany przez Google przy udziale Polskiej Konfederacji Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan i Home.pl, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Internetowa Rewolucja trwała od końca grudnia 2009 do 31 marca 2010 roku i była skierowana do firm oferujących prowadzenie kampanii reklamowych w linkach sponsorowanych. Zasady konkursu były jasne: zwycięży ta agencja, która założy swoim klientom najwięcej nowych kampanii AdWords.

Warty podkreślenia jest fakt, że Sunrise System pokonało agencje specjalizujące się w prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych. Tryumf w Internetowej Rewolucji to ogromny sukces poznańskiej firmy; to świadectwo wysokiego profesjonalizmu i bogatego doświadczenia specjalistów Sunrise System odpowiedzialnych za prowadzenie kampanii i kontakt z klientami.

Uroczyste podsumowanie Konkursu i wręczenie wyróżnień miało miejsce na konferencji „Google dla Agencji”, zorganizowanej w ostatnim dniu maja w warszawskim Teatrze Capitol. Nagrodami w Internetowej Rewolucji były telefony Motorola Milestone z platformą Android oraz wyjazd na spotkanie z polskim zespołem Google do europejskiej centrali firmy w Dublinie i udział w szkoleniu AdWords. Nagrodę w imieniu Sunrise System odebrali Wiceprezes Zarządu – Paweł Rybak oraz Specjalista AdWords – Maciej Jurek.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry