IV edycja projektu Postawy Pracownicze

Opublikowano: 4 stycznia 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi: , , ,

Nowoczesna Firma wraz z Fundacją Obserwatorium Zarządzania już po raz czwarty zaprasza do udziału w projekcie Postawy Pracownicze, którego tegoroczna edycja odbywa się w dniach 25-26 stycznia w Knowledge Village w Warszawie pod hasłem „Od zaangażowania do wyników!”.

Celem projektu jest dostarczenie najbardziej aktualnej wiedzy na temat kształtowania pożądanych postaw wśród pracowników oraz wskazanie światowych trendów w obszarze budowania zaangażowania pracowników. IV edycja projektu Postawy Pracownicze ma w szczególności na celu odpowiedź na pytanie: „W jaki sposób budowanie zaangażowania pracowników wpływa na podniesienie wyników biznesowych przedsiębiorstwa?”. W skład projektu wchodzą takie elementy jak: badanie, raport, konferencja i warsztat.

Podczas konferencji praktycy odpowiedzialni za zarządzanie zasobami ludzkimi w takich organizacjach jak: DHL Express, Eurobank, Money Expert, Tesco Polska, czy Toyota, zaprezentują projekty wdrożone w swoich organizacjach, których celem było między innymi:

  • Zbudowanie kultury organizacyjnej wspierającej kształtowanie pożądanych postaw wśród pracowników
  • Kształtowanie pozycji rynkowej firmy poprzez wpływanie na postawę pracowników
  • Wzmacnianie cech przywódczych menedżerów
  • Podniesienie roli działu komunikacji wewnętrznej w budowaniu zaangażowania pracowników w działalność firmy

Gościem specjalnym konferencja w ramach IV edycji projektu Postawy Pracownicze będzie David Zinger, międzynarodowy ekspert w obszarze postaw pracowniczych i twórca modelu budowania zaangażowania w organizacjach. Spotkanie praktyków zarządzania zasobami ludzkimi to doskonała okazja do zapoznania się z doświadczeniami praktyków, a także opinii ekspertów z takich firm, jak: 4 business&people, Exertus oraz Greń Communication.

Uczestnicy konferencji jako pierwsi poznają wyniki badania przeprowadzonego przez Fundację Obserwatorium Zarządzania wraz z Great Place to Work Institute Polska, którego celem jest zbadanie opinii pracowników wobec miejsc pracy.

Więcej informacji na: www.postawy.nf.pl

Dawid ZarazińskiIV edycja projektu Postawy Pracownicze

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.