IV edycja projektu Postawy Pracownicze

Nowoczesna Firma wraz z Fundacją Obserwatorium Zarządzania już po raz czwarty zaprasza do udziału w projekcie Postawy Pracownicze, którego tegoroczna edycja odbywa się w dniach 25-26 stycznia w Knowledge Village w Warszawie pod hasłem „Od zaangażowania do wyników!”.

Celem projektu jest dostarczenie najbardziej aktualnej wiedzy na temat kształtowania pożądanych postaw wśród pracowników oraz wskazanie światowych trendów w obszarze budowania zaangażowania pracowników. IV edycja projektu Postawy Pracownicze ma w szczególności na celu odpowiedź na pytanie: „W jaki sposób budowanie zaangażowania pracowników wpływa na podniesienie wyników biznesowych przedsiębiorstwa?”. W skład projektu wchodzą takie elementy jak: badanie, raport, konferencja i warsztat.

Podczas konferencji praktycy odpowiedzialni za zarządzanie zasobami ludzkimi w takich organizacjach jak: DHL Express, Eurobank, Money Expert, Tesco Polska, czy Toyota, zaprezentują projekty wdrożone w swoich organizacjach, których celem było między innymi:

  • Zbudowanie kultury organizacyjnej wspierającej kształtowanie pożądanych postaw wśród pracowników
  • Kształtowanie pozycji rynkowej firmy poprzez wpływanie na postawę pracowników
  • Wzmacnianie cech przywódczych menedżerów
  • Podniesienie roli działu komunikacji wewnętrznej w budowaniu zaangażowania pracowników w działalność firmy

Gościem specjalnym konferencja w ramach IV edycji projektu Postawy Pracownicze będzie David Zinger, międzynarodowy ekspert w obszarze postaw pracowniczych i twórca modelu budowania zaangażowania w organizacjach. Spotkanie praktyków zarządzania zasobami ludzkimi to doskonała okazja do zapoznania się z doświadczeniami praktyków, a także opinii ekspertów z takich firm, jak: 4 business&people, Exertus oraz Greń Communication.

Uczestnicy konferencji jako pierwsi poznają wyniki badania przeprowadzonego przez Fundację Obserwatorium Zarządzania wraz z Great Place to Work Institute Polska, którego celem jest zbadanie opinii pracowników wobec miejsc pracy.

Więcej informacji na: www.postawy.nf.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry