Jak wdrożyć Wiki w firmie

Divante opublikowało bezpłatny poradnik „Jak wdrożyć Wiki w firmie”.

Oprogramowanie wiki staje się jednym z podstawowych narzędzi współpracy grupowej.  Analitycy rynku oraz praktycy biznesu zgodnie twierdzą, że to jedna z najbardziej perspektywicznych form komunikacji wewnętrznej firmy.  Jednocześnie coraz większa ilość menadżerów myśli o wdrożeniu oprogramowania Wiki w swojej organizacji. Często trafiają oni jednak na różnego rodzaju problemy. Poradnik ma za zadanie wspierać proces uruchomienia Wiki w organizacji.

W poradniku zamieszczono praktyczne porady firmy Divante i jej konsultantów. Wiedzę zebrano podczas wdrożeń Wiki dla dużych i mały firm, stowarzyszeń i organizacji rządowych.  Autorzy poradnika współtworzyli Wiki używane w Europie, Azji oraz obu Amerykach.

Wiki to najbardziej elastyczne narzędzie gromadzenia wiedzy jakie znam. Nie roszczę sobie prawa do posiadania pełnej wiedzy na jego temat. Ilość zastosowań i pomysłów jakie mają nasi klienci ciągle mnie zaskakuje. Chcemy z pokorą podzielić się wiedzą jaką już zdobyliśmy i przy okazji nawiązać kontakt z osobami, które również mają podobne doświadczenia za sobą. – mówi Tomasz Karwatka, Dyrektor Operacyjny Divante.

Publikacja zawiera następujące rozdziały:

1. Dla kogo Wiki
2. Co to jest Wiki
3. Wiki a Enterprise 2.0
4. Wiki dla menadżera
5. Najlepsze praktyki
6. Wiki FAQ
7. Proces wdrożenia Wiki

Poradnik można bezpłatnie pobrać ze stron www.divante.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry