Jesienno-zimowa promocja AdTotal

Od dziś do końca roku klienci sieci AdTotal Wirtualnej Polski skorzystać mogą z promocji, która objęła kanał mobile oraz reklamę w telewizji Orange Sport i Orange Sport Info.

Jesienno-zimowa promocja AdTotal 1W ramach promocji reklamodawca, który do końca roku zakupi w AdTotal kampanię na serwisach mobilnych (o wartości co najmniej 7 tys. zł netto) otrzyma nieodpłatnie miniwersję strony dedykowanej tej kampanii. Strona taka, zawierająca najważniejsze elementy związane z reklamowanym produktem.

– Dedykowana kampanii miniwersja strony WWW jest idealnie dopasowana do niewielkich wyświetlaczy telefonów komórkowych, smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Ponieważ ma lekki layout, bardzo łatwo się ładuje. Wykorzystanie jej w promocji mobile bez wątpienia podniesie skuteczność akcji promocyjnej i zapewni jeszcze dłuższy kontakt reklamobiorcy z przekazem klienta – mówi Michał Tober z Wirtualnej Polski, Z-ca Dyrektora Pionu ds. Rozwoju Oferty Reklamowej.

W ramach realizacji kampanii AdTotal zapewnia nie tylko wykonanie, ale również hosting serwisu.

AdTotal obniżył również ceny kampanii promocyjnych realizowanych w Orange Sport i Orange Sport Info. Obecnie reklamę emitowaną w tych dwóch kanałach TV reklamodawcy kupić mogą z rabatami do 50 proc. Promocja dotyczy tak klientów indywidualnych, jak i domów mediowych.

Udogodnieniem dla klientów jest zniesienie podziału godzinowego na prime i off.

– Ceny obowiązują przez całą dobę, a pora emisji uzależniona jest wyłącznie od preferencji reklamodawcy. Dla tych, którzy najszybciej skorzystają z oferty, Adtotal zapewnia darmowe pozycjonowanie w blokach reklamowych – wyjaśnia Michał Tober.

Ceny netto za 30 sekundowe emisje:

  • Orange Sport – 75 zł (dotychczas 150zł);
  • Orange Sport Info – 150 zł (dotychczas 300zł).

www.adtotal.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry