Kampania radiowa Lukas Banku w internecie realizawana przez IDMnet

21 listopada br. rozpoczęła się internetowa część kampanii reklamowej Lukas Banku ‘Ty też żądaj zysków’, będąca częścią globalnej akcji promocyjnej prowadzonej przez bank. Celem działań promocyjnych jest zachęcenie do oszczędzania w banku oraz promocja rachunku osobistego Lukas e-Konto PRO. Sieć IDMnet odpowiedzialna za kampanię internetową, przygotowała spoty reklamowe, które można usłyszeć w PolskaStacja.pl. To pierwsza tego typu kampania w polskim Internecie.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji LUKAS Banku jest skorzystanie z jednego z produktów oszczędnościowych dostępnych w jego ofercie lub założenie e-Konta PRO. Każdy, kto skorzysta z tej oferty, weźmie udział w losowaniu – jednego z 39 przenośnych komputerów marki Dell.

PolskaStacja.pl i IDMnet przygotowały dwie wersje spotu, który można usłyszeć przez cały tydzień na dwa sposoby. Pierwszy to typowa reklama radiowa w postaci 30 sekundowego spotu mp3. Emitowana jest ona w blokach reklamowych pomiędzy piosenkami czy audycjami. Drugi to emisja krótkiego, 7 sekundowego spotu reklamowego ‘na powitanie’, czyli z chwilą kiedy słuchacz włącza radio internetowe (łączy się ze strumieniem dźwiękowym). Zaletą tej reklamy jest 100% gwarancja dotarcia do odbiorcy.

Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kampanii internetowej z wykorzystaniem nietypowej formy reklamy, ponieważ profil osób korzystających z tego narzędzia internetowego jest bardzo dobrze dopasowany do naszej grupy docelowej. Zaplanowanie kampanii bazującej nie tylko na danych demograficznych ale także w oparciu o upodobania internautów jest dla nas dodatkowym atutem. Nie bez znaczenia jest też fakt, że jesteśmy pionierem korzystania z tej formy reklamowej na tak szeroką skalę. Takie innowacyjne formy reklamowe traktujemy jako wsparcie działań na szeroką skalę w Internecie oraz poza nim. – powiedział Arkadiusz Łatko, Junior Product Manager Bankowości Internetowej z Lukas Banku.

Cieszymy się, że Lukas Bank zdecydował się na taki sposób promocji swoich produktów. Przez kilka miesięcy pracowaliśmy wspólnie z PolskąStacją nad przygotowaniem radiowej oferty reklamowej, a przede wszystkim nad systemem ADCast raportującym emisje radiowe. System ten pozwoli pokazać do jak dużej grupy osób trafiła ta reklama i z jaką częstotliwością. – dodał Adam Dyba, Dyrektor Generalny IDMnet.

PolskaStacja.pl to polskie radio internetowe, z którego korzysta obecnie ponad 400 tys. osób w ciągu miesiąca.

http://www.polskastacja.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry