Klienci home.pl otrzymają reklamę w Google

home.pl i Google Polska rozpoczęły strategiczną współpracę w zakresie popularyzacji usług hostingowych i reklamowych w sieci Internet.

19 grudnia 2005 r. rozpoczęła się pierwsza wspólna akcja promocyjna home.pl i Google skierowana do użytkowników usług serwerowych home.pl (Business Starter, Business Server, Business Server PRO). Obecni i nowi Klienci home.pl otrzymają darmowe kupony o wartości 200 zł do wykorzystania na reklamę w najpopularniejszej światowej wyszukiwarce internetowej Google oraz wybranych portalach i serwisach informacyjnych. Akcja promocyjna potrwa do 31 maja 2006 roku.

– Kilkadziesiąt tysięcy polskich firm wykorzysta usługi reklamowe Google i nasze rozwiązania serwerowe do własnej promocji w Internecie. Udział w akcji promocyjnej umożliwi im praktyczne przekonanie się jak skuteczna jest dziś reklama internetowa – mówi Piotr Kapcio, dyrektor marketingu home.pl.

Oferowane przez home.pl kupony promocyjne umożliwią darmowe wykorzystanie usługi Google AdWords. Jest to forma reklamy tekstowej wykorzystującej efektywną technologię wyszukiwania kontekstowego na podstawie zdefiniowanych przez użytkownika słów kluczowych.

Od stycznia 2006 r. akcja promocyjna ‘Kupon AdWords’ będzie wspierana kampanią reklamową w Internecie oraz największych magazynach komputerowych (m.in. Chip, PC World Komputer i Enter).

http://home.pl/promotions/adwords

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry