Koma S.A. zaopatrzy w sprzęt Pocztę Polską

Opublikowano: 17 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W rekordowo krótkim czasie firma Koma S.A. zaopatrzy 16 oddziałów Poczty Polskiej w sprzęt komputerowy o łącznej wartości ponad 13 milionów złotych brutto.

Umowa przewiduje, że konsultanci Koma S.A. dostarczą, zainstalują i skonfigurują blisko 4000 zestawów komputerowych HP w 16 wybranych oddziałach Poczty Polskiej w całym kraju.

– Dostawa tak dużej ilości zestawów komputerowych w okresie 2 tygodni jest przedsięwzięciem bardzo trudnym logistycznie. Realizacja projektu w tak krótkim czasie nie byłaby możliwa bez bardzo bliskiej współpracy naszej firmy z fabryką HP w Szczecinie – mówi Rafał Gutkowski, dyrektor ds. handlowych Koma S.A.

Maszyny HP Evo D310 /P4 dostarczone przez Koma S.A. będą usprawniały pracę działów obsługi klienta oraz działów księgowych Poczty Polskiej.

http://www.koma.com.pl

Sylwester KozakKoma S.A. zaopatrzy w sprzęt Pocztę Polską

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.