Kompan.pl uzyskał certyfikat Google

Opublikowano: 2 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Kompan.pl zawarł strategiczne porozumienie z Google i otrzymał certyfikat autoryzowanego konsultanta Google Analytics (GAAC).

Program Autoryzowanych Konsultantów Google Analytics wspiera strategiczne kontakty zawodowe między firmą Google, a parterami świadczącymi profesjonalne usługi oparte na narzędziu Google Analytics dla lokalnych parterów biznesowych. Małe i średnie przedsiębiorstwa współpracujące z firmą certyfikowaną w zakresie programu Google Analytics otrzymują profesjonalne i pełne wsparcie potwierdzone przez Google.

Aby otrzymać certyfikat GAAC musieliśmy spełnić wiele warunków i dlatego uważamy to za duże osiągnięcie dla naszej firmy. Współpraca z Google pomoże nam również lepiej poznać narzędzia dostarczane przez tą firmę – mówi Mateusz Ostachowski z Kompan.pl.

gaac-mapka

Dawid ZarazińskiKompan.pl uzyskał certyfikat Google

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.