Kontomierz.pl, czyli zmierz swoje konto

Opublikowano: 3 lutego 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Już niedługo ma się pojawić strona internetowa Kontomierz.pl oferująca nowe, niespotykane na polskim rynku usługi finansowe. Projekt jest realizowany przez Omnigence, twórcę serwisu FilmWeb – ujawnia Rzeczpospolita.

Dzięki Kontomierzowi będzie można w łatwy sposób zarządzać pieniędzmi, które są wydawane kartami płatniczymi z różnych kont bankowych np. będzie można obliczyć łączne wydatki na benzynę w domowym budżecie. Jak zapewnia Marcin Truszel z Omnigence serwis będzie kompatybilny z takimi bankami jak BZ WBK, mBank, Pekao, Inteligo, ING, Citi Handlowy i Millenium. Planowane jest rozszerzenie o inne banki.

Dodatkową funkcją w serwisie ma być usługa porównująca konta bankowe klienta z ofertami innych banków. Jak twierdzi jeden z pracowników dużego polskiego banku może to być dobra propozycja dla posiadaczy rachunków bankowych, ale tylko w przypadku gdy usługa będzie przeliczała realne odsetki i oprocentowania.

Rzeczpospolita informuje, że serwis ma być udostępniony w ciągu kilku tygodni.

http://www.rp.pl/artykul/181770,256914_Kontrowersyjny_internetowy_serwis_finansowy.html

Sylwester KozakKontomierz.pl, czyli zmierz swoje konto

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.