Książki naukowe z całego świata w EMPiK.com

Naukowcy i studenci wkroczą w nowy rok akademicki z ułatwionym dostępem do najnowszej literatury naukowej. W ofercie internetowego salonu EMPiK.com pojawiły się specjalistyczne książki i podręczniki obcojęzyczne.
Osoby zainteresowane propozycją empik.com mogą sprawdzić dostępne pozycje w katalogu zagranicznym na empik.com. Liczba tytułów dla wielu dziedzin nauki jest imponująca, na przykład dla nauk społecznych, w kategoriach:

– historia – ponad 23 000 tytułów,
– ekonomia – 10 000 tytułów,
– zarządzanie – 8 700 tytułów,
– prawo – około 7 200 tytułów.

Podobnie jest w przypadku nauk przyrodniczych:

– fizyka – 2 500 tytułów,
– biologia – ponad 1 500 tytułów,
– chemia – blisko 2 000 pozycji.

Dostępne są także pozycje z dziedziny nauk ścisłych (np. matematyka – ponad 2 000 pozycji) i medycyny. Katalog można przeszukiwać na internetowej stronie www.empik.com, na której można złożyć zamówienie. W przypadku zamówienia o wartości powyżej 100 złotych odbiorca nie płaci za przesyłkę. W większości przypadków czas dostawy książek wynosi kilka dni roboczych.

Książki zamawiać można także w punktach info w salonach EMPiK, istnieje również możliwość złożenia zamówienia książki przez Internet, a odbioru i płatności w jednym z 78 salonów EMPiK w całym kraju. W przypadku odbioru książki w salonie nabywca nie ponosi kosztów przesyłki.

www.empik.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry