MasterCard SecureCode w eCard S.A.

W dniu 20 sierpnia 2003 r. zakończony został drugi etap wdrażanie technologii 3D Secure, która umożliwia weryfikację tożsamości osoby dokonującej transakcji kartą płatniczą przez internet.

Do korzystających z technologii 3DS od 26 maja posiadaczy kart systemu Visa, dzisiaj dołączyli posiadacze kart organizacji MasterCard. Tym samym można powiedzieć, że prace nad wdrożeniem tej technologii w eCard zostały zakończone.

„Kolejnym etapem będą wdrożenia dokonywane przez wydawców kart – wdrożenia, które umożliwią posiadaczom kart w pełni wykorzystać technologię 3D Secure” – powiedziała Małgorzata Ciszecka, Dyrektor Operacji w eCard S.A.

Zakończenie wdrożenia technologii 3DS oznacza, że każdy posiadacz karty płatniczej Visa i MasterCard jest przez tą technologię chroniony przed stratami spowodowanymi przez użycie karty do zakupów internetowych przez osoby do tego nieuprawnione. Ochronie podlega również akceptant płatności, czyli placówka handlowa. Technologia 3DS obejmuje wszystkie karty systemu Visa oraz karty systemu MasterCard.

http://www.ecard.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top